Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥❤♥
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od zvrki Pon Dec 07, 2015 11:20 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Hemoroidi
od Alternativa Medica Pon Jun 01, 2015 12:29 pm

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm

» Casovi i prevodjenje nemackog jezika
od usluzni Čet Dec 04, 2014 1:45 am

» Duhovne pesme i tekstovi
od majona75 Pet Sep 19, 2014 1:01 pm

» Budite lukavi, izaberite najbolje - HIT destinacija ostrvo Lesbos
od usluzni Pon Avg 11, 2014 7:15 am

» Nasa mila Mara se porodilaaaaa!!!!!!
od marasrna Sre Avg 06, 2014 12:50 am

» Vasa prica o porodjaju
od kathy_gm Pon Jun 16, 2014 7:44 pm

» Цвети
od Crnokosa Čet Maj 01, 2014 9:02 am

Krvarenje u ranoj trudnoci

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Krvarenje u ranoj trudnoci

Počalji od Naevia taj Čet Mar 03, 2011 1:35 pm

Pa ja se nadam da i ta doktorka radi najbolje sto moze, pa ipak je jedan zivot u pitanju, ne verujem da bi to prepustila slucaju tek tako. Zaista je proverena doktorka, skoro svi koje znam su vodili trudnocu kod nje. Razmisljam da ako se i sutra nista ne razjasni, odem privatno kod drugog doktora.

Naevia

Ženski Datum upisa : 28.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sanja taj Čet Mar 03, 2011 1:41 pm

Naevia odakle si?

sanja

Ženski Datum rođenja : 21.09.1984
Datum upisa : 26.02.2011
Godina : 32

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od slavva taj Čet Mar 03, 2011 4:16 pm

eeee co,tek sam sad procitala Naevia rezultate,meni je beta padala i rasla svakih 48 sati bila sam luda a nisam znala dal je moguce kad beta pocne padati da se moze i vratiti ajoooooj pa bila sam pobudalila KAKO jer po svim pravilima ovg svijeta beta kad pada ona pada nema ponovo da raste..........al meni se to desilo i tako je trajalo mjesec i pol dana nisu me htjeli ocistit mada i nisu vidjeli trudnocu nigdje na UZ vjerovatno je bila mala.citiram ti moju dr.DRAGA MOJA TEBI JE SPONTANI TJ BIOHEMIJSKA TRUDNOCA U TOKU ODLAZI.........i ja sam krvarila punih mjesec i pol dana i svaki drugi dan vadila betu koja non stop padala i rasla kad je bila 28 i kad sam dosla drugi dan itad je opet narasla na 54 a referetne vrijednosti su bile ovako<5 e bas tako......o ljudi kad sam usla u kabinet te doktorice i rekla da ja nemogu vise.jednostavno nemogu,pa mjesec i pol ja krvarim a beta ko luda pada i raste,ta trudnoca nije valjala cim je to tako se desavalo i taj dan su me kiretirali..........27 5 2010 tacno na moj rodjendan to je bilo 3 kiretaza.tvoja beta je po meni dobra u porastu je i to lijepom....u medicini nije 2+2=4 nego je 5 i samo draga opusteno......izvadi betu jos jednom i tad ces znati sve........

slavva

Ženski Datum rođenja : 08.01.1980
Datum upisa : 03.01.2011
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Čet Mar 03, 2011 5:18 pm

Joj slavva al su te namucili, joj sto mi je zao... :sad:

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bubica taj Čet Mar 03, 2011 5:58 pm

I ja sam imala braonkasto krvarenje u pocetku trudnoce,i tako oko dve nedelje,bilo me sram da nekog pitam,posle sam se poverila zeni kojoj sam cuvala sina,ona kaze da bolje odem kod gin,kao nista strasno ali neka proverim. Dao mi je da pijem one hormone,nemogu da se setim,ma onaj sto se daje kod krvarenja,i ono je posle stalo,ali to je bio obojen sekret svetlo braon boje.

Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Naevia taj Čet Mar 03, 2011 7:31 pm

Sve mi pada na pamet, ne znam vise sta da mislim. Samo se nadam da nije vanmatericna, ali mislim da bi se to videlo na ultrazvuku i do sad bi se desilo nesto, a meni je sasvim dobro, nemam nikakve bolove. Ne znam ni sta da ocekujem sutra kod ginekologa, ako mi i dalje bude dobro, valjda ce da mi da neke tablete ili inekcije za odrzavanje ploda. Mislim, sta drugo moze, nece valjda nasilno da mi prekida trudnocu :sad:

Naevia

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Čet Mar 03, 2011 8:30 pm

Naevia mila sutra ces sve saznati ZELIM TI SVE NAJBOLJE! huug

Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od slavva taj Pet Mar 04, 2011 4:30 pm

ej malena Naevia sve ce biti ok.mila nemoj da brines.......

slavva

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od slavva taj Pon Mar 07, 2011 2:58 pm

NAEVIA javi se da znamo kako si,na cemu si????? :dont: :sad:

slavva

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Naevia taj Pet Mar 11, 2011 3:41 pm

Evo me. U ponedeljak sam isla kod mog ginekologa i posto i dalje nije nista mogla da vidi na ultrazvuku, dala mi je uput za bolnicu. Istog dana sam otisla u bolnicu i tamo su mi obavili kompletan pregled, rucno, ultrazvukom i vaginalnom sondom i nisu mogli da vide trudnocu.Mislili su i da postoji mogucnost da je vanmatericna. Radili su mi betu i kada su videli da pada, rekli su mi da tu i ako je postojala trudnoca, to je bilo nesto sasvim malo i otislo je sa menstruacijom. Ali tu naravno nije bio kraj mojim mukama, jer su morali da mi rade eksplorativnu kiretazu tj reviziju jer je ostala zgrusana krv u materici i pretila je opasnost da dovede do infekcije. Jao, to je uzasno bolelo, jer kako kaze doktor glic materice mi je zabetoniran, nikako nije mogao da ga otvori i kada je konacno uspeo poceo je nekim ziletom ili kako se vec ona spravica zove, da cisti tu kv sa zidova materice, ma ja ne mogu da vam opisem koje sam bolove imala i koliko sam se namucila. Na svu srecu, bolelo me je samo taj dan i krvarenje je ubrzo prestalo i danas sam izasla iz bolnice. Nista me ne boli, dobro se osecam. Bilo mi je malo tesko sto tako da se desi, eto to mi je prva trudnoca, nadala sam se bebici, ali sta da se radi, zivot ide dalje, bice bolje :mig:

Naevia

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Pet Mar 11, 2011 3:59 pm

Joj mila bas mi je zaoo! :sad:
Ti si jaka zenica procice i taj ruzan period samo da si ti sada nama dobro!
Odmaraj i javi nam se kada mozes!
Zelim uskoro da zabebis i rodis jednu lepu,malu bebicu! huug

Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Naevia taj Pet Mar 11, 2011 4:05 pm

Hvala huug
Pa bice i toga, daj Boze, bitno je da sam ja sad zdrava, obavili su mi sve analize, sve je normalno i na svom mestu :kez:
Ginekolog mi je dao revitu da pijem zbog imuniteta i rekao da se opustim, da ne budem vise toliko nervozna, da idem na kontrole i za 2, 3 meseca mozemo da probamo ponovo hope

Naevia

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Pet Mar 11, 2011 4:16 pm

Eto, ti ga poslusaj i eto nama jos jedne trudnice brzo... :pljes: :pljes: :pljes:

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Naevia taj Pet Mar 11, 2011 4:19 pm

Dace Bog hope :mig: :kez:
Necu da se opterecujem time vise, kad bebac bude hteo da nam dodje, dobrodosao je huug

Naevia

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Aleksandra18 taj Sub Mar 12, 2011 8:56 am

Ja sam sa mesec i po prokrvarila,ali je krv vise vukla na braon boju,odmah sam pozvala ginekologa -rekao mi da batalim posao i idem u krevet,i da dodjem sutra kod njega.Sutradan mi je prepisao utrogestan vaginalete i sve je bilo ok

Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od slavva taj Sub Mar 12, 2011 5:34 pm

Naevia DRAGA prvo da ti kazem da mi je zao...jako....drugo sad samo teraj dalje...to sto si prosla takva je bila moja treca neuspjela trudnoca i isto tako ciste me samo kako kazu da pokupe sukrvicu sa zidova materice.......al evo me opet ziva i lagala bi da sam zaboravila ili da se nebojim iduce trudnoce bojim se......prestala sam ici po doktorima jer sto vise odam od doktora do doktora to je gore i gore.........svaka cast svima..ali samo ja znam kako je meni i kako mi je svaki put kad mi kazu GOSPODJO ZAO NAM JE........ i draga idemo dalje....nabitinije je da mozes ostati u drugom stanju to je najbitinije.....desilo se i proslo je....glavu gore....vjeruj mi da te potpuno razumijem jer sam sve prosla ono najgore.....sto se tice tih takvih situacija...bit ce sve u redu jer drugacije nemoze biti nego da bude sve u redu....

slavva

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Naevia taj Sub Mar 12, 2011 6:08 pm

Hvala slavva huug
Nadam se da ce ubuduce biti sve u redu i trudim se da razmisljam samo pozitivno :)

Naevia

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 4:31 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu