Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥❤♥
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od zvrki Pon Dec 07, 2015 11:20 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Hemoroidi
od Alternativa Medica Pon Jun 01, 2015 12:29 pm

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm

» Casovi i prevodjenje nemackog jezika
od usluzni Čet Dec 04, 2014 1:45 am

» Duhovne pesme i tekstovi
od majona75 Pet Sep 19, 2014 1:01 pm

» Budite lukavi, izaberite najbolje - HIT destinacija ostrvo Lesbos
od usluzni Pon Avg 11, 2014 7:15 am

» Nasa mila Mara se porodilaaaaa!!!!!!
od marasrna Sre Avg 06, 2014 12:50 am

» Vasa prica o porodjaju
od kathy_gm Pon Jun 16, 2014 7:44 pm

» Цвети
od Crnokosa Čet Maj 01, 2014 9:02 am

Pregledi posle duzeg truda

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Pregledi posle duzeg truda

Počalji od pufna taj Uto Okt 26, 2010 8:02 am

produvavanje je odlicno,meni su predlagali ali sam resila jos malo da probam,pa tek onda da dam silne pare jer je dosta kostalo.navodno se posle toga mnogo lakse ostaje u drugom stanju

pufna

Ženski Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Okt 26, 2010 8:10 am

Bubamaro nije mm isao na termoviziju. Dr kaze da prezivljavaju dovoljno dugo da bi za 1.5 godinu "uboli" nego mene nesto hormoni zazaju.
Pufno koliko ti pokusavas? Koliko kosta to produvavanje, jel moze to drzavno da se radi?

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pufna taj Uto Okt 26, 2010 8:14 am

ja sam uspela ,porodila sam se pre tri meseca,pisala sam iskustvo na ovoj temi.kostalo je oko 400 evra moze da se refundira preko sindikata u nekim firmama ali ne znam da li moze u drzavnim d.z.

pufna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pufna taj Uto Okt 26, 2010 8:17 am

ti si mlada,ne verujem da ces imati problem,opusti se,pricam ti iz licnog iskustva.nismo mi zene non stop plodne,nekad postoji pauza

pufna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Okt 26, 2010 8:21 am

Divno jeej congrat A jesi dugo pokusavala pre toga? Ima malo da je i kod mene problem u glavi, uvek nekih sekiracija i obaveza. Ali ja se iskreno nadam da cu i ja uspeti, pogotovo sto nemam nekih vecih problema. Ako hoces napisi nam svoja iskustva i u ovim temicama KLIK svima ce nam trebati :hugs:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pufna taj Uto Okt 26, 2010 8:26 am

vazi.pokusavali smo oko 2 godine ali kod mene ti je komplikacija jer sam i spontani imala.da napomenem da mi je ovo drugo dete,imam dva sina 5 god i 3 meseca

pufna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Okt 26, 2010 8:32 am

Bravo mila, uspela si :) Danas je spontani bas cest, i ja se brinem o oko toga dosta. Ali prvo da zatrudnim, pa cu onda da (ne) mislim na to :)
Jos jednom dobro dosla i znacice nam tvoja iskustva :hugs:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bubamara taj Uto Okt 26, 2010 9:42 am

Najlepse cestike za novopecenu mamicu (Pufnicu) foryou
Meni su rekli da se to moze uraditi samo u drzavnoj ustanovi, proverila sve privatne klinike i svi rekli isto. Cena 40.000 din

Bubamara
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum upisa : 24.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Okt 26, 2010 9:52 am

Oh :shok: zar toliko kosta? Jesu oni normalni, pa odakle meni toliko para... vec me jad sve ovo kostalo 500e :sad:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bubamara taj Uto Okt 26, 2010 10:01 am

Normalno je da nisu normalni...To je oduvek tako, pre 4-5 god. je kostalo 30.000 a sad u poslednje 2 godine je 40.000. Kad sam cula cenu razmisljala sam ; koje oko im manje treba :blam:

Bubamara
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Uto Okt 26, 2010 10:02 am

JAo pufnice ja nisam znala da imas dvoje dece :)

Prelepo i cestitam sa malim zakasnjenjem! jeej :presenticon:

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Okt 26, 2010 10:15 am

Bubamara ::Normalno je da nisu normalni...To je oduvek tako, pre 4-5 god. je kostalo 30.000 a sad u poslednje 2 godine je 40.000. Kad sam cula cenu razmisljala sam ; koje oko im manje treba :blam:
:hugs:
Da znas... Znaci ja cu prvo morati da skupim pare pa da idm, a moj dr. je sad definitivno konj, pa sto mi nije rekao, ili bar nagovestio, pa od tada sam mogla skupiti pola para, e sad ce me upamtiti... Sutra cu da mu zakucam na vrata, a i prepisao mi je vaginalete od kojih me uasno stomak boli, i za to ce da vidi... Ma menjam dr-a, u pravu je bila Miljce

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bubamara taj Uto Okt 26, 2010 11:04 am

Ma briga je njih, misle da svi mi imamo doktorske plate, nego da ne skrecem sa teme.
Sutra samo ostro i istraj u tome sto trazis. Menjaj ga pod obavezno, ja promenila nekoliko dok nisam nasla razumnog. Koje vaginalete ti neodgovaraju. Nadam se da je pre svega uradio neke analize pa tek onda prepisao vag. Ja koristila Neo-Penotran. Sve ok.

Bubamara
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Okt 26, 2010 12:10 pm

Sandra, ti prvo moras da uradis HSSG-proveru prohodnosti jajovoda...To ti je bezbolno. Ubrizgaju ti neku tecnost u matericu i gledaju da li se razliva po jajovodima..Ako se razliva, oni su prohodni i nema potrebe za produvavanjem...Ja ne mogu da verujem koliko su doktori idiotski nastrojeni, da jednoj zeni koja tolikjo zeli dete ne objasne prvo sta treba da ispita i kojim koracima treba da ide..Zasto bi ti produvavali jajovode, ako su oni prohodni???? :dont:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Nov 02, 2010 11:37 am

Uhhhh, ma sve to same budale. Nista meni ovaj moj nije objasnio...
Bubamaro nemam pojma koje su vag. imam negde recept pa ao ga nadjem napisacu, napravili su mi ih u apoteci pa nema na toj kutiji naziv, ma ko zna sta su mi zbuckali... :sad: A za sta si koristila Neo/pentoran, za koju bakteriju?

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bubamara taj Uto Nov 02, 2010 1:30 pm

Candida :umislima:

Bubamara
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Nov 02, 2010 6:18 pm

Bubamara ::Candida :umislima:

Dizanje imuniteta plus kanesten vaginalete... :hugs:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Maca taj Sre Nov 10, 2010 8:49 pm

Moja plata je 17000-bedno...Od zdravstvenog nemas nista jer opet moras sve da platis ili da doplatis...Vadila sam hormone stitne zlezde 2500 Muz testosteron i prolaktin 1800 a gde je spermogram,pa pregledi privatno 1600din pregled,dva puta nedeljno,jer drzavno imamo zakazano tek za 8 meseci.Nedaj boze da imamo neke bakterije ili jos neke komlikacije...To niko ne bi mogao poplacati.

Lilypie Pregnancy tickers

Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Sre Nov 10, 2010 8:53 pm

jaoj mila bas bedna plata! Jel si ti iz Bg? probaj svakog meseca po nesto da vadis u Hexalab dobijes karticu sa 20% popusta i u privatnoj klinici Dijagnostika toliko znam a za zdravstveno sve te razumem!! :sad:

Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Maca taj Sre Nov 10, 2010 9:02 pm

Iz Stare Pazove sam...Ali dobro da imam i to. I taj posao sam dobila jedva jer sam udata i nemam dece i nedaj boze da im odes na trudnicko-bezobrazluk...Sada sam vec prijavljena za stalno.Sada cu da im rodim cetvoro od jednom i necu im se pojavljivati narednih 8 god na poslu.

Maca
Urednici

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Sre Nov 10, 2010 9:05 pm

Jao maco znam kako je... na svaki razgovor za posao su pitali jer si udata i jer planiras da imas decu u skorije vreme :glupan:

E sad mi navijamo da sto pre dodje to prvo :baby:

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Maca taj Sre Nov 10, 2010 9:09 pm

E u kakvoj drzavi zivimo....Sada cu opet da se opteretim bebom...najteze mi je bilo kada mi je se snaja porodila...beba ima sada 7 meseci i velika nam je uteha.

Maca
Urednici

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Sre Nov 10, 2010 9:14 pm

Ima temica za caskanje Cekamo novembarske rode pa ak ohoces mozemo da predjemo tamo da kuckamo... dok se ne skupe i ostale :)

Necu i ja da ti kazem da se opsutis... znam kako je...
Kad smo mi hteli bebicu sve su moje drugarice ostajale trudne, samo nisam ja... :sad: Ubija u pojam!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Sre Nov 10, 2010 9:33 pm

Joj Maco ova drzava je nocomment svi pricaju o natalitetu a niko ga ne podstice!!Ali izdrzi doci ce tvoja bebica sigurno!!Ako hoces hajmo da caskamo u temici koju je Majce predlozila mila!! :)

Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Čet Nov 11, 2010 10:11 am

maca ::Iz Stare Pazove sam...Ali dobro da imam i to. I taj posao sam dobila jedva jer sam udata i nemam dece i nedaj boze da im odes na trudnicko-bezobrazluk...Sada sam vec prijavljena za stalno.Sada cu da im rodim cetvoro od jednom i necu im se pojavljivati narednih 8 god na poslu.

Maco mackice...Forum je dobio jos jednu Sremicu jeej jeej jeej jeej Ja sam iz Vojke, ali sam udata u Bgd..Skoro godinu dana nisam mogla da zatrudnim, a onda zatrudnim prvi put-najverovatnije biohemijska i ode, drugi put u avgustu i pobacaj u sedmoj nedelji...Sad cemo da pokusamo opet...Ne daj se..Glavu gore i rezultati moraju doci... :hugs:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 5:54 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu