Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥❤♥
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od zvrki Pon Dec 07, 2015 11:20 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Hemoroidi
od Alternativa Medica Pon Jun 01, 2015 12:29 pm

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm

» Casovi i prevodjenje nemackog jezika
od usluzni Čet Dec 04, 2014 1:45 am

» Duhovne pesme i tekstovi
od majona75 Pet Sep 19, 2014 1:01 pm

» Budite lukavi, izaberite najbolje - HIT destinacija ostrvo Lesbos
od usluzni Pon Avg 11, 2014 7:15 am

» Nasa mila Mara se porodilaaaaa!!!!!!
od marasrna Sre Avg 06, 2014 12:50 am

» Vasa prica o porodjaju
od kathy_gm Pon Jun 16, 2014 7:44 pm

» Цвети
od Crnokosa Čet Maj 01, 2014 9:02 am

Kako se slazete sa svekrvom?

Strana 6 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Srna taj Čet Feb 17, 2011 11:44 am

Moja svekrva je jedna nekulturna, samoživa i podmukla žena, apsolutno zaljubljena u svog sina i od prvog dana se meša u naš život. Pravila mi je raznorazne zvrčke, ogovarala mene i moju porodicu gde je stigla, ali joj nisam ostala dužna.
Sad sam sve ostavila iza sebe, nije bitna ni ona ni njeno mišljenje.Nažalost, živimo u zajednici i tako će ostati pa sam naučila da je ignorišem kad zatreba. Takvu svekrvu ne bi poželela nikom, ona je školski tip, čista klasika.

Srna

Ženski Datum upisa : 12.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Čet Feb 17, 2011 12:08 pm

Srna ::Pravila mi je raznorazne zvrčke, ogovarala mene i moju porodicu gde je stigla, ali joj nisam ostala dužna.
Sad sam sve ostavila iza sebe, nije bitna ni ona ni njeno mišljenje.
Al ja nikako da shvatim sta one imaju od svega toga. Zar nije lepse svima kad se ljudi koliko-toliko slazu :dont: Normalno da kad si u zajednici sa nekim mora da postoje svadje ali ovo :dont:
A za ovo boldirano :pljes: :pljes: :pljes:

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Srna taj Čet Feb 17, 2011 12:12 pm

Šta imaju od toga? ne znam za druge, ali moja uživa u konfliktima, izaziva ih i onda galami, ne bira reči...ma strašno. Ta žena me je milion puta povredila, ne voli me, doduše sama je priznala da joj nijedna druga na bi odgovarala...
Ne mora da me voli, neka me ostavi na miru! A ona to ne ume, zato je sve i počelo, što joj se nisam obraćala za savet, mišljenje, što sam sama htela da odlučujem o nekim stvarima koje se nje i ne tiču.

Srna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Čet Feb 17, 2011 12:18 pm

Hm a da joj nabaci neko da treba da ide da se leci :haha:
Bzvze, a ja bih je i pitala jer tako ona pricala i sa njenom sveki? :haha:

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Srna taj Čet Feb 17, 2011 12:50 pm

Ona je živela sama, nije imala svekrvu i navikla je da bude gazda u svojoj kući i sad tu neka dođoška (ja) sprovodi svoju politiku. Ne mogu da shvatim da neko toliko ima potrebu da gura nos svuda. Kad sam se udala, prvih meseci, čim mi neko dođe, eto nje, dođe pa sedi sa nama, izigrava moju drugaricu...Pa me jedno vreme stalno grlila pogotovo kad dođu moji...Odmah sam je provalila, nisam balavica.

Srna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zoranabat taj Čet Feb 17, 2011 1:11 pm

ma sve to treba samo na ignore i super.

zoranabat
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 22.05.1980
Datum upisa : 11.02.2011
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zoranabat taj Čet Feb 17, 2011 1:11 pm

moja je trebala svoje dete da vaspita a ne da meni deli savete tako da ...

zoranabat
Senior na forumu
Senior na forumu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Čet Feb 17, 2011 1:33 pm

Ajoooj Boze... amin
Svaka vam cast kako im cutite...
Ja stojim iza toga da cu roditelje mV uvek da postujem jer su se tako postavili prema meni (stvarno su m idragi), ali ako neko pocne da gura nos u moje stvari preseci cu to, ostace samo postovanje, znaci videcemo se za neki rodjendan i to je, ono kad mora... :dont:

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptiric taj Čet Feb 17, 2011 1:42 pm

Srna ::Ona je živela sama, nije imala svekrvu i navikla je da bude gazda u svojoj kući i sad tu neka dođoška (ja) sprovodi svoju politiku. Ne mogu da shvatim da neko toliko ima potrebu da gura nos svuda. Kad sam se udala, prvih meseci, čim mi neko dođe, eto nje, dođe pa sedi sa nama, izigrava moju drugaricu...Pa me jedno vreme stalno grlila pogotovo kad dođu moji...Odmah sam je provalila, nisam balavica.

Nadjoh dvojnicu svojoj haha :lol:

leptiric

Ženski Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Srna taj Čet Feb 17, 2011 1:47 pm

Malo mi je laknulo, moram da priznam! Ali, žao mi je što i ti to imaš. Nadam se da je daleko od tebe!

Srna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cicamaca 74 taj Pon Feb 28, 2011 10:15 am

Ja mislim da su majke bolesno ljubomorne ... Vidim u svojoj majci kad se moja snaja doselila i koje su sve scene i zvrcke bile samo zato sto nece da sedne i da se dogovori nego misli da se sve podrazumeva .. a nista bez dogovora ..
ja imam drugi problem , mi SRECOM ne zivimo u zajednici .. ali njegova familija je tip koji ne prihvata izvana ljude , jer to su stranci a kad udjes samo njihova pravila su prava i njihovo misljenje je ono pravilno. Ja naravno ne dozvoljavam to , pa se sada ljute kako sam ja to tvrdoglava i umisljena .
i da imam posla samo sa jednom bilo bi dobro ...svekrva mi je najmanji problem . Nego imam ludu babu mm-a koja misli da treba da naredjuje , i kao prica svasta ( tj po njoj istinu samo) u lice. a kaze takve stvari da se meni stomak zaveze .Prosle nedelje mi je rekla da sam JA kriva sto na dubl testu na UZ dete nije bilo dobro i sto sam uopste dozvolila da mi rade biopsiju, da sam ja umislila da je dete bolesno. Ja sam odmah tu digla ton i rekla joj da ne umislja stvari , pa kad je mm bio da prica s anjom onda je prvi izgovor bio bolela me glava ne znam nista , drugo ona me nije razumela , trece ona umislja ja joj to nisam rekla .
pa kao br 2 imam tetku od mm .. ( kruska ne pada daleko od drveta ) , koja ima isti takav stav , i koja mi je napravila celu scenu pre svadbe da sam ja dosla kuci placuci da bi sledeci dan bio ja sam se salila sta je vama ??... cela familija( i mlada i stara) je drzala mm predavanje da ono sto oni pricaju i to sto se desava u njihovoj familiji ( bez razlika da li to imalo uticaja na mene ili ne ) ja ne smem da znam .To se desilo pre dva dana . a mi smo u braku od oktobra.
Imam srecu sto je mm stvarno ok i normalan i on je naviknut na njihove scene pa njemu udje na jedno a izadje na drugo ... al ja nisam ..
a sto je najlicemernije , niko to meni u lice ne kaze nego sve iza ledja .

Ja stvarno ne razumem . Zar nije duznost roditelja da podignu dete , vaspitaju ga da postane dobar covek , pruze mu obrazovanje a onda ga puste da postane samostalan i svoj covek koji donos svoje odluke i placa za svoje greske?? Ja sam se za to izborila u zivotu , i tako cu vaspitavati moga sina .
Ali ova bolesna ljubomora, posesivnost , kontrola meni cini da mi je samo jos vise muka .
Na kraju cu stvarno se otseliti sa mm u drugu drzavu i sto dalje .

cicamaca 74
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum upisa : 18.11.2010

http://www.youtube.com/watch?v=EoI7ips9z_Y

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Pon Feb 28, 2011 11:40 am

jaoj cicamaco i moji su takvi tako da te u potpunosti razumem,samo ignorisi i cuvaj brak ako je muz na tvojoj strani nema brige! huug
a kazi mi jer bebac ok sada?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bubica taj Pon Feb 28, 2011 11:59 am

Cicamaco,koji bezobrazni ljudi! Ma pusti ti price,nek oni spletkare ako im to pricinjava zadovoljstvo,ne zivite zajedno,pa to je odlicno! Mi smo jos uvek u zajednici,srecom pa popustaju i mm-ovi roditelji i mi,tako da se ne ujedamo. :haha: Meni smeta sto nemam privatnosti,svi znaju sta radim,gde idem,zasto... Kad mi pukne film i kad kazem "sta vas to interesuje?" toliko se svekrva uvredi da to je strasno,odmah krene da vredja e tu bi je angrywife :sljus: Najbolje u ovoj kuci se slazem sa svekarom,e to je covek svaka mu cast.

Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Pon Feb 28, 2011 12:16 pm

Jao strasno sta rade ljudi... Jednostavno su tako navikli, da ne kazem ostali zatu*** u ovom vremenu!
Kod mene je situacija da je buduca svekrva namucena zena i razume mnogo stvari, i nikad se ne mesa i uvek ima ok savet...
Ja bih sve njih stavila na rastojanje, i prvom prilikom smugnite negde, bilo gde...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cicamaca 74 taj Pon Feb 28, 2011 3:37 pm

Brana ::jaoj cicamaco i moji su takvi tako da te u potpunosti razumem,samo ignorisi i cuvaj brak ako je muz na tvojoj strani nema brige! huug
a kazi mi jer bebac ok sada?

Jeste sve je ok .I stomak se vec itekako povecao posle bolnice prepostavljam zbog plodove vode . Svekrva ne veruje da je decak , kaze oni nisu videli dobro na genetici :glupan: ... kaze sinu ti si traljavo obavio posao ...( ja se mislim sto to nije njegovom ocu rekla .... )

cicamaca 74
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum upisa : 18.11.2010

http://www.youtube.com/watch?v=EoI7ips9z_Y

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Pon Feb 28, 2011 3:57 pm

Juuu Boze me sacuvaj sta ta zena prica whaat
Ma vazno je da je muz uz tebe a njih ko j***

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zoranabat taj Pon Feb 28, 2011 6:13 pm

ma j**es svekrve kakav ti je to rod?

zoranabat
Senior na forumu
Senior na forumu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od smiley taj Pon Feb 28, 2011 7:40 pm

:lol:

smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Maja. taj Pet Mar 25, 2011 4:30 pm

Sad se nikako ne slazem sa sveki.. Ne pricamo, a kad me vidi, samo okrene glavu... Necu da se nerviram zbog budale... :)

Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Pet Mar 25, 2011 5:10 pm

:sad: uzas

[You must be registered and logged in to see this image.]

Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Maja. taj Sub Mar 26, 2011 3:37 pm

Razmisljala ja i shvatila nesto...
Pa sveki se nadrndala sto su mene hvalili kako radim, a ne njenu cerku... :haha: Najzad je stigao i na mene red, da me neko hvali.... :kez:

Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tina taj Uto Apr 05, 2011 11:50 am

Moja se popravlja,mislim od samog pocetka je stvarno bila super,onda imala neki ispad i strasno me razocarala,ali dobro,bilo pa proslo,idemo dalje,a ona se stvarno trudi da se iskupi i super smo sada :mig:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 27

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Aleksandra18 taj Sre Apr 06, 2011 7:34 am

Moju ne moze ni Dunav da opere koliko je zasr....

Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Aleksandra18 taj Čet Apr 21, 2011 8:49 pm

Taman mi bio lep dan kad ono opet cujem svasta-bili smo u selu kod babe i dede mm,i tamo svakakvih prica kako me sveki ogovara...Vrhunac je bio kad je sveki kad smo se vratili kuci rekla da planiramo za slavu goste njene cerke,i ovaj moj pi... dodje i kaze ma neka je,istrpi.Meni puko film i prvo napi.... njega i posvadjamo se,zatim mu kazem odo ja gore pa ce da me cuje-otisla ja,a sveki mrtva ladna,ja joj kazem cujem da vam cerka planira goste za slavu,posto sad slavimo mm i ja,i prosle godine ja sve sama sa stomakom do zuba a ona nista,ove godine ne moze tako,kod nas ne moze da zove neka ih vodi kod vas na sprat,a nas dve i onako ne pricamo,a ona meni pa kao mi smo to i mislile otkud ti to,svasta...I kao ne znam sto ne pricate...Svasta sam joj rekla,da placa dugove za struju i vodu jer mene ne zanima da odvajam od svog deteta zbog nekog drugog,a ona pa ja nisam nista rekla,platicu ja to je nas dug,nemate vi nista sa tim-bezobraznica,kako se samo pretvara,uh :ujedam: Ali volim sto sam joj tako sve to rekla,bar da je bila i ova krava gore,samo je palila jednu za drugom,mislila je da cu doveka da joj cutim,mamars bre,dosta je bilo

Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Čet Apr 21, 2011 8:55 pm

Toooooo Aleks :pljes: :pljes: :pljes:
Mogla si da mi trazis i bic da ti pozajmim opa
:lol: