Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥❤♥
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od zvrki Pon Dec 07, 2015 11:20 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Hemoroidi
od Alternativa Medica Pon Jun 01, 2015 12:29 pm

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm

» Casovi i prevodjenje nemackog jezika
od usluzni Čet Dec 04, 2014 1:45 am

» Duhovne pesme i tekstovi
od majona75 Pet Sep 19, 2014 1:01 pm

» Budite lukavi, izaberite najbolje - HIT destinacija ostrvo Lesbos
od usluzni Pon Avg 11, 2014 7:15 am

» Nasa mila Mara se porodilaaaaa!!!!!!
od marasrna Sre Avg 06, 2014 12:50 am

» Vasa prica o porodjaju
od kathy_gm Pon Jun 16, 2014 7:44 pm

» Цвети
od Crnokosa Čet Maj 01, 2014 9:02 am

Vreme za drugo dete?!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Vreme za drugo dete?!

Počalji od Tina taj Sub Feb 11, 2012 10:34 pm

Po vama,kada je idelano vreme za drugu bebu,koja je razlika izmedju dece najbolja? Ja bih volela za par meseci da ostanem trudna,a onda nesto razmisljam,da li ce toj bebi biti dovoljno toga sto je ostalo u meni,s obzirom da je Lena sve najbolje pokupila?! :) ili se sve to koliko toliko vratilo u normalu?

Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 27

Nazad na vrh Ići dole

Re: Vreme za drugo dete?!

Počalji od Maca taj Ned Feb 12, 2012 12:54 am

To najbolje da odes na pregled...Ja iskreno ne bih jos jer je Mita ipak jos mali a i ja nisam spremna...ali sticajem okolnosti sam da kazem primorana pa sto da ne....Nece drugoj bebi a ni Miti nista faliti...U neku ruku bice blizi uzrastu i od jedno se resiti pelena....

Lilypie Pregnancy tickers

Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Julija. taj Ned Feb 12, 2012 7:44 am

Kada je meni muz predlagao drugo dete Nikolina je imala 10 meseci ''pogodili'' smo iz prve bila sam bas uplasena kako cu sta cu...ali sve je doslo ne svoje, mala razlika je dobra i za prvo dete bar sto se u nasem slucaju tice Nikolina nismo bas razmazili kao sto bi da nije dosao Djordje, samostalnija je pazljivija...
Naravno, sve to nije ni tako lako ali ako imate pomoc moze da bude...

Julija.
Urednici

Ženski Datum rođenja : 26.07.1987
Datum upisa : 30.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Ned Feb 12, 2012 10:06 am

Meni je moj doktor objasnjavao da je organizmu zene posle porodjaja potreban oporavak isto toliko koliko se crpio tokom 9 meseci trudnoce - do godinu dana..Ja delim to misljenje,jer ipak treba vremena da se sve vrati u normalu(hormoni,materica,kilaza,bioritam...),pogotovo ako mama doji.A dojenje se mora prekinuti ako se desi druga trudnoca,sto ja opet ne bih uskracivala prvom detetu do godinu dana,ako se ima mleka naravno...Ja sam dojila 20 meseci,i osecam da mi je potreban oporavak,a i sa dva mala deteta mislim da je dosta teze...treba se svakom jednako posvetiti,sto je nemoguce...Zato cu ja napraviti razliku sigurno 3-4 godine,kada se Laki malo osamostali,do druge bebe... Opet,to je moje razmisljenje,mislim da svako treba da uradi kako oseca i kako misli da je najbolje...:)

Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tina taj Ned Feb 12, 2012 4:15 pm

Pa da,svesna sam da nije lako,ali kao sto Coca kaze,ako imas pomoc nije tesko ;) i sto kaze prija,kad si pelenama u pelenama si :) hehe,a svakako se i slazem da organizmu treba oporavak,ali ako se desi,desi ;)

Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Maca taj Ned Feb 12, 2012 9:04 pm

Tina ::Pa da,svesna sam da nije lako,ali kao sto Coca kaze,ako imas pomoc nije tesko ;) i sto kaze prija,kad si pelenama u pelenama si :) hehe,a svakako se i slazem da organizmu treba oporavak,ali ako se desi,desi ;)

Tako je prijo moja....uostalom ako vas dvoje mislite da ste spremni svacija je rec suvisna.
Upravo sam se vratila od kumova,oni su dobili troje u roku od 4 godine i da vidis kako je lepo videti takvu porodicu gde bogatstvo lezi bas u njihovoj deci.Kuma kaze da joj je svaki dan ispunjen i da joj nista nije tesko....

Lilypie Pregnancy tickers

Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bubi89 taj Pon Feb 13, 2012 8:00 am

Ja cu da cekam da mali napuni 4g. Prvo, zbog toga sto zelim prvo samo njemu da se posvetim. Drugo, obozavam bebe, i kad bi sad drugo, opet bi se za 4-5g. zazelela i opet rodild, a nemamo neke ogromne plate, a ja ne zelim da imam puno dece i da zive bedno. Onda, cekam da imam stalno zaposlenje, da se preselimo u veci stan. Ja sam takva da volim da mi dete ima sve najlepse i najbolje, a trenutno pard, da to puzim jos jednom, nema. Sa druge strane, doterala sam liniju i td, i ne bih bar jos koju god da je kvarim :p Ali sve ovo pricam jer ima vremena, mlada sama. Da sam starija verovatno bih drugacije postupila.

Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 2:36 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics