Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥❤♥
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od zvrki Pon Dec 07, 2015 11:20 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Hemoroidi
od Alternativa Medica Pon Jun 01, 2015 12:29 pm

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm

» Casovi i prevodjenje nemackog jezika
od usluzni Čet Dec 04, 2014 1:45 am

» Duhovne pesme i tekstovi
od majona75 Pet Sep 19, 2014 1:01 pm

» Budite lukavi, izaberite najbolje - HIT destinacija ostrvo Lesbos
od usluzni Pon Avg 11, 2014 7:15 am

» Nasa mila Mara se porodilaaaaa!!!!!!
od marasrna Sre Avg 06, 2014 12:50 am

» Vasa prica o porodjaju
od kathy_gm Pon Jun 16, 2014 7:44 pm

» Цвети
od Crnokosa Čet Maj 01, 2014 9:02 am

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Brana taj Uto Avg 31, 2010 5:09 pm

pa pisite.... :)

Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Brana taj Uto Avg 31, 2010 5:17 pm

Moja svadba je bila intimna,mala,odabran krug ljudi sa kojima smo stalno u kontaktu bilo ih je 30,u restoranu muziku je pustala moja sestra,vrsta muzike je bila raznovsna za svaciji ukus!!Super smo se proveli!! :)

Brana
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Avg 31, 2010 5:24 pm

Uhhhhhhh, ja nisam htala da pravim svadbu. Moja svadba je bila prelepa (po recima drugih ljudi)!!! Sve je proteklo u najboljem redu, bilo je veselo, moja familija je mnogobrojna i bilo je puno puno mladih, svi su igrali, pevali i videlo se da je iz srca! Toliko su svi bili emotivni da su mi i braca zaplakala, joooj kad se samo setim. A ja i dalje, posle svega toga lepog i pozitivnog mislim isto, da se vratim u ono vreme, opet bi rekla da ne zlim svadbu. Imala sam bas dosta sra*a neposredno pred taj dan, prvo 10-tak dana pred svadbu se pokacila sa svekrvom, tj. ona me napirila a ja cutala, mesala se zena u moju svadbu a ja glupaca progutala sve... I na devojacko vece sam imala jos jedan bliski susret sa sopstvenom tetkom,, ujela me za srce najstrasnije a ja opet cutala i plakala celu noc...ujutro ustala naduvena ko krofna, nije mi bilo ni docega a ne do sminkanja, oblacenja, frizure i citave ceremonije .Eto, sad mozete zamisliti kako sam se divno provela i koliko sam bila svesna sta se ustvari dogadja.Ma, bolje da nisam pravila svadbu!!! :gsad:
Sorry sto sam sad sve ovo napisala, jer ovo je verovatno svima srecna tema! Ali eto, ima i onih kojima to nije.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Uto Avg 31, 2010 5:33 pm

Joj draga i ja sam svasta prezivela sa svekrvom i svekrom koji su hteli da naprave svadbu od 600 ljudi ali smo isterali svoje ja sam isto bila ubijena ali nisam se dala jednom se pravi taj dan i hocu da ga maksimalno dobro provedem!! :)

Brana
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Uto Avg 31, 2010 6:07 pm

merilin_monro ::a drugi put -pravi put :)nas cetvoro ...hor i svestenik...hor u praznoj crkvi uzdize do neba...stvarno sam vencanje dozivela kao nesto sveto...uzivali smo

Ovako i treba da bude :hugs:

Prvi put sam cula da neko ovako opise... PRELEPO! rose

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Čet Sep 02, 2010 8:22 pm

Mala svadbica, malo ljudi, uzivo muzika, mala lepa tortica, ja u kratkoj beloj haljinici, i najbitnije mV pored mene...
Svadba ili u jesen ili u prolece... Vencanje u crkvi i to ako moze predvece bilo bi:jeej:

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TICA taj Pet Sep 03, 2010 7:51 am

Meni se doduse niko toliko nije mesao niti bi ja to dozvolila. TO JE MOJ DAN,dan koji sam tako reci celog zivota cekala i sada da mi se jos neko umesa u planove...Pa tacno bi mu glavu otkinula.Bile su komplikacije to stoji,ali sam ja na kraju isterala na svoje.
Svadba je bila u restoranu i bilo je do 150 ljudi,najuzi prijatelji,rodbina i naravno vise drugova i drugarica.Ja smatram da je omladina ta koja cini veselje :juhu:

TICA
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 09.02.1990
Datum upisa : 20.08.2010
Godina : 26

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od morena taj Pet Sep 03, 2010 7:57 am

Meni je moja svadba bila savršena. Bilo nas je 80-ak. Kad je mm došao po mene doma...ne mogu to ni opisati, taj njegov pogled, njegov zagrljaj, ja sam plakala od emocija. I u crkvi je bilo emotivno, jako. A poslije party do jutra. Za mene najljepša svadba na svijetu!

morena
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 04.08.1980
Datum upisa : 19.08.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Pet Sep 03, 2010 8:39 am

TICA ::
Svadba je bila u restoranu i bilo je do 150 ljudi,najuzi prijatelji,rodbina i naravno vise drugova i drugarica.Ja smatram da je omladina ta koja cini veselje :juhu:
Slazem se...
Sta da mi se one babe poredjaju na stolicama i gledaju ko sta radi i prepricavaju posle (ovo je inace situacija kod mene u selo)...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pet Sep 03, 2010 8:41 am

Moja je bila VELIKA, MRSNA, PRAVOSLAVNA :haha: :haha: :haha: Sve sa sarmu, prasetinu i janjetinu
200 ljudi, extra muzika, djuskanje, pijenje, sizenje, ludenje :haha: :haha:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TICA taj Pet Sep 03, 2010 8:41 am

A joj,a zamisli ti sto je jedna baba isto tako sa sela kod mene na svadbi htela da obuce narodnu nosnju,pa sam je jedva odvratila od toga.Zamisli da se tako pojavila :haha:

TICA
Junior na forumu
Junior na forumu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pet Sep 03, 2010 8:45 am

TICA ::A joj,a zamisli ti sto je jedna baba isto tako sa sela kod mene na svadbi htela da obuce narodnu nosnju,pa sam je jedva odvratila od toga.Zamisli da se tako pojavila :haha:

To je jos i super..Babe iz mog komsiluka su htele da zakolju petla kad izadjem i da dvoriste prskaju krvlju..Kao to je za plodnost..A onda sam im zapretila da koja to bude uradila sa sve vencanicom cu joj nabiti tog petla u grlo. Zamisli??Na mojoj svadbi takav SATANISTICKI RITUAL..E pa, nesh kolega..naravno da se ni jedna nije usudila :hehehe:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TICA taj Pet Sep 03, 2010 8:46 am

Verolino ::
TICA ::A joj,a zamisli ti sto je jedna baba isto tako sa sela kod mene na svadbi htela da obuce narodnu nosnju,pa sam je jedva odvratila od toga.Zamisli da se tako pojavila :haha:

To je jos i super..Babe iz mog komsiluka su htele da zakolju petla kad izadjem i da dvoriste prskaju krvlju..Kao to je za plodnost..A onda sam im zapretila da koja to bude uradila sa sve vencanicom cu joj nabiti tog petla u grlo. Zamisli??Na mojoj svadbi takav SATANISTICKI RITUAL..E pa, nesh kolega..naravno da se ni jedna nije usudila :hehehe:

:hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe:

TICA
Junior na forumu
Junior na forumu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Maja. taj Pet Sep 03, 2010 8:57 am

Verolino ::

:haha: :haha:

Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Pet Sep 03, 2010 9:00 am

Kod mene u selo se prave velike svadbe,uvece se sklanjaju stolovi u sredini sale i tu nastaje haos :hehehe: a one babe umesto da odu da spavaju,jel te rano se bude i imaju posla, one dovuku stolice ,posedaju i samo ogovaraju... a sutra po selo cujes "pa i nije bila lepo ukrasena sala,ona sarma bila dobra al mala..."

:haha:

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Maja. taj Pet Sep 03, 2010 9:02 am

Od tih baba mi je muka...

Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Maja. taj Sre Sep 08, 2010 9:03 pm

E ovako... Planiram... Da obucem, obujem... Pink starke, vencanica do kolena, i nazad da bude duza, bela... Pink rukavice... A frizura - najbolja... Cirokana... To bi bila ludnica...

Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Maja. taj Sre Sep 08, 2010 9:32 pm

Ali na tu foru...

Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Sre Sep 08, 2010 10:01 pm

Stavljas slikice ideja u temama tamo u planiranju vencanja...
Ja pocela da stavljam :haha:

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cicamaca 74 taj Sre Dec 01, 2010 12:43 pm

Joj citam ove poruke i umirem od smeha ... tih baba ima svugde .. sto kaze moj drug sta ce ti babe sto se ljube u usta ..
mi smo imali ujutru opstina posle crkva posle rucak za najbl rodbinu sa tamburasima i uvece zurka na splavu za nekih 100 ljudi i svedski sto ...
kad smo taj plan prvi put izneli ispred njegove familije nastao je rat i taj rat je trajao i trajao i trajao i trajao .. prebacivali su nam za sve i svasta .. svakakvu mogucu sitinicu koju su bili nasli , cak i na dan same svadbe .. a tek posle ....
mi smo bili cvrsto resili da izguramo svoje i gurali smo pored svih uvreda i svadja , hiljadu puta smo rekli , da smo znali da ce ovo biti tako gorko , vencali bismo se u grckoj kad smo bili na moru ..
sam dan .. je bio suncan i 25 stepeni , ja i mm smo se smejali od uveta do uveta i bilo nas briga za sve .. i za zle komentare i nezadovoljne svekrve i taste ... to je bio nas i samo nas dan .. tako da buducim mladama .. radite onako kao sto ste zamilslile ... matorci su se vencali vec i imali svoju svadbu ... a ovo je vasa svadba i vas dan

cicamaca 74
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum upisa : 18.11.2010

http://www.youtube.com/watch?v=EoI7ips9z_Y

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Sre Dec 01, 2010 12:45 pm

cicamaca 74 ::J
sam dan .. je bio suncan i 25 stepeni , ja i mm smo se smejali od uveta do uveta i bilo nas briga za sve .. i za zle komentare i nezadovoljne svekrve i taste ... to je bio nas i samo nas dan .. tako da buducim mladama .. radite onako kao sto ste zamilslile ... matorci su se vencali vec i imali svoju svadbu ... a ovo je vasa svadba i vas dan
Super uradjeno i super receno! :aplauz:

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Sre Dec 01, 2010 12:46 pm

Bas tako :aplauz:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sissi taj Sub Mar 26, 2011 9:15 pm

Gost ::Moja je bila VELIKA, MRSNA, PRAVOSLAVNA :haha: :haha: :haha: Sve sa sarmu, prasetinu i janjetinu
200 ljudi, extra muzika, djuskanje, pijenje, sizenje, ludenje :haha: :haha:
I kod mene bilo ovako :lol: :lol: :lol:

sissi
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 19.06.1981
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 35

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Maja. taj Sub Mar 26, 2011 9:43 pm

Ja ne volim svadbe... :dont: Ne znam kako ce izgledati moja svadba ali mislim da cu na taj dan biti zesce nadrndana... :haha:

Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sissi taj Sub Mar 26, 2011 9:56 pm

:haha: :haha:

sissi
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 19.06.1981
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 35

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 10:09 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu