Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥❤♥
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od zvrki Pon Dec 07, 2015 11:20 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Hemoroidi
od Alternativa Medica Pon Jun 01, 2015 12:29 pm

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm

» Casovi i prevodjenje nemackog jezika
od usluzni Čet Dec 04, 2014 1:45 am

» Duhovne pesme i tekstovi
od majona75 Pet Sep 19, 2014 1:01 pm

» Budite lukavi, izaberite najbolje - HIT destinacija ostrvo Lesbos
od usluzni Pon Avg 11, 2014 7:15 am

» Nasa mila Mara se porodilaaaaa!!!!!!
od marasrna Sre Avg 06, 2014 12:50 am

» Vasa prica o porodjaju
od kathy_gm Pon Jun 16, 2014 7:44 pm

» Цвети
od Crnokosa Čet Maj 01, 2014 9:02 am

Prosidba

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Prosidba

Počalji od Brana taj Uto Avg 31, 2010 5:34 pm

Da li ste je imali i na koji nacin?

Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Re: Prosidba

Počalji od Brana taj Uto Avg 31, 2010 5:36 pm

Mi smo vec posle nekoliko meseci znali da cemo se vencati tako da smo to zajednicki i planirali bez neke zvanicne prosidbe tipa klecanje na kolenima ili nesto tome slicno ! :)

Brana
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Uto Avg 31, 2010 6:20 pm

I mi od pocetka veze znamo da hocemo jedno drugo i zajednicki zivot...
Nije mi bitno kako ce to da uradi samo je bitno da je ne slutim to uopste... Lagala bih kad bih rekla da ne zamilsjam to... :blam:
Tuzno mi jer znam koliko je puta planirao da kupi prstencic al eto... pored svih problema sa finansijama nikad ne uspe...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Okt 05, 2010 3:11 pm

Pcelo, kupice uskoro, videces kad se najmanje budes nadala ima da te obraduje i zaprosi :mig:
Moj je meni stalno spominjao to, ali samo kad cvrcne... To mi je strasno islo na zivce, govorio mi je kako hoce da budem njegova ceo zivot, kako me sanjao od prvog dana kad me je video (pre 9 god :) ) E dok meni nije pukao film i ja mu otvoreno rekla da me ne zeza i da se mane foliranja u pripitom stanju, na sta je on odgovorio sa "ja stvarno tako mislim ali znam da ces me ti odbiti, ja nisam dovoljno dobar za tebe" onda mi ga je bilo zao i rekla sam da cemo pricati drugi put o tome, da se malo razbistre stvari. E sledi ono najbolje : Dan zaljubljenih, drugarica i ja u kaficu same, njen decko cak u Nemackoj a mm na nekom glupom lovackom sastanku, nikako da dodje... Kad je dosao okrenuo se prema mojoj drugarici i rekao : Ja bi Sandru da zaprosim, ali ne znam kako i gde, jel ti pristajes da je zaprosim ovde pred tobom i da nam budes svedok? Ja sam ostala bez texta :) Onda se okrenuo prema meni i pitao me da budem njegva za ceo zivot? Bilo mi je lepo, jako!!! U aprilu smo se verili a u julu pravili svadbu!

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Uto Okt 05, 2010 3:58 pm

joooj rasplaka me zeno! :hugs:
Bas lepo...
Neocekivano i prelepo! redheart

Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

http://svetzena.free-forums.biz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto Okt 05, 2010 4:14 pm

Ej nema plakanja. sve to i tebe ceka :)
Jedva cekam da javis da se udajes :hugs:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Uto Okt 05, 2010 4:15 pm

Hehehe... ko zna kad ce to da bude... :)

Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

http://svetzena.free-forums.biz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mala83 taj Ned Okt 10, 2010 8:39 pm

mi smo znali da cemo se vencati ali me je mm ipak iznenadio i kad smo bili na moru, na nekom vidikovcu, on kleknuo na kolena, izvadio prsten i skroz me iznenadio, stvano nisam ocekivala jer smo to vec planirali i vec smo ziveli zajedno :haha: ali zbog takvih neocekivanih stvari ga bas bas vooolim :heartsmile:

mala83

Ženski Datum rođenja : 03.03.1983
Datum upisa : 10.10.2010
Godina : 33

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Ned Okt 10, 2010 8:44 pm

divno mala83 romanticno!! :LUV:

Brana
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko taj Pon Mar 04, 2013 6:22 pm

Nista spektakularno, samo spontano. :)

leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvrki taj Pon Mar 04, 2013 6:37 pm

Pa mm je od drugog dana veze vec pominjao brak,ali ja ga nisam shvatala ozbiljno... Mislila sam malo me lozi tek onako... A kada je trebao da upozna moje ,rekla sam mu da ne spominje brak,rekao je da nece spominjati ,ali ako moj tata spomene on ce da mu kaze da ce da me ozeni. :shok: Upozna on moje roditelje,a moj tata spomene fakultet,pa moj muzic ko grom iz vedra neba rekao da od fakulteta nema nista,ne moze da me ceka toliko,jer olanira da me ozeni... A ja mukica pocrvenela... Vidim ja da on to stvarno misli,pa mu ja lepo objasnim da nisam neka kuvarica... E posle sam odlazila vikendom kod njega i za zimski raspust smo birali prsten... Pa meni je bilo romanticno,kleknuo je kao u serijama i zaprosio me... Mada prvo je hteo tek onako da mi da prsten,a ja sam rekla da mora da klekne i da me pita da li hocu da se udam za njega,a on meni kao sto da me pita kad hocu,rekla sam da me pita inace nista od veridbe... :haha: Bas je bio tako meden kada me je zaprosio.... :LUV: Planirali smo u junu,ali pao veliki sneg,pa raspust produzen i tako smo se verili...

zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 23

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko taj Pon Mar 04, 2013 6:48 pm

zvrki ::Pa mm je od drugog dana veze vec pominjao brak,ali ja ga nisam shvatala ozbiljno... Mislila sam malo me lozi tek onako... A kada je trebao da upozna moje ,rekla sam mu da ne spominje brak,rekao je da nece spominjati ,ali ako moj tata spomene on ce da mu kaze da ce da me ozeni. :shok: Upozna on moje roditelje,a moj tata spomene fakultet,pa moj muzic ko grom iz vedra neba rekao da od fakulteta nema nista,ne moze da me ceka toliko,jer olanira da me ozeni... A ja mukica pocrvenela... Vidim ja da on to stvarno misli,pa mu ja lepo objasnim da nisam neka kuvarica... E posle sam odlazila vikendom kod njega i za zimski raspust smo birali prsten... Pa meni je bilo romanticno,kleknuo je kao u serijama i zaprosio me... Mada prvo je hteo tek onako da mi da prsten,a ja sam rekla da mora da klekne i da me pita da li hocu da se udam za njega,a on meni kao sto da me pita kad hocu,rekla sam da me pita inace nista od veridbe... :haha: Bas je bio tako meden kada me je zaprosio.... :LUV: Planirali smo u junu,ali pao veliki sneg,pa raspust produzen i tako smo se verili...
Slatki ste mi skroz jeej
Mi smo se duuuugo zabavljali, pa kod nas nije moglo biti bas tako neocekivano i romanticno, nije da se zalim blowkiss

leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvrki taj Pon Mar 04, 2013 6:57 pm

leptirko ::
zvrki ::Pa mm je od drugog dana veze vec pominjao brak,ali ja ga nisam shvatala ozbiljno... Mislila sam malo me lozi tek onako... A kada je trebao da upozna moje ,rekla sam mu da ne spominje brak,rekao je da nece spominjati ,ali ako moj tata spomene on ce da mu kaze da ce da me ozeni. :shok: Upozna on moje roditelje,a moj tata spomene fakultet,pa moj muzic ko grom iz vedra neba rekao da od fakulteta nema nista,ne moze da me ceka toliko,jer olanira da me ozeni... A ja mukica pocrvenela... Vidim ja da on to stvarno misli,pa mu ja lepo objasnim da nisam neka kuvarica... E posle sam odlazila vikendom kod njega i za zimski raspust smo birali prsten... Pa meni je bilo romanticno,kleknuo je kao u serijama i zaprosio me... Mada prvo je hteo tek onako da mi da prsten,a ja sam rekla da mora da klekne i da me pita da li hocu da se udam za njega,a on meni kao sto da me pita kad hocu,rekla sam da me pita inace nista od veridbe... :haha: Bas je bio tako meden kada me je zaprosio.... :LUV: Planirali smo u junu,ali pao veliki sneg,pa raspust produzen i tako smo se verili...
Slatki ste mi skroz jeej
Mi smo se duuuugo zabavljali, pa kod nas nije moglo biti bas tako neocekivano i romanticno, nije da se zalim blowkiss

Hvala draga... blowkiss Bitno da brak traje i da se volite,a kako te zaprosio manje vise.... huug

zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od marasrna taj Pon Mar 04, 2013 8:40 pm

meni je muz hteo da stavi prsten u sladoled ali valjda se sladoled istopio :lol: :lol: iz nekog razloga nije,ne secam se ni kako je bilo,to je bila neka vrsta precutnog dogovora,znali smo oboje i bez reci sta ce biti zvizduk

marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 41

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nensy85 taj Uto Mar 05, 2013 11:25 am

Mi smo bili dugo u vezi ali bez obzira na to ja bas i nisam razmisljala o udaji ne,ne Jedan vikend, cimerke otisle kuci a moj dragi dosao da mi pravi drustvo i ....kao grom iz vedra neba "hoces li da se udas za mene?" Ja, po obicaju, pocela da se smejem :haha: :haha:
Tek kad je ponovio pitanje 2-3 put shvatila sam da se ne zeza :umislima:
Moj odgovor "jesi li siguran u to sto me pitas?" :haha: Tad smo se zajedno smejali :blam: ali sam na kraju rekla "Da" :LUV:
Naredne godine u avgustu smo se vencali marrige

Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 31

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvrki taj Uto Mar 05, 2013 11:44 am

Nensy85 ::Mi smo bili dugo u vezi ali bez obzira na to ja bas i nisam razmisljala o udaji ne,ne Jedan vikend, cimerke otisle kuci a moj dragi dosao da mi pravi drustvo i ....kao grom iz vedra neba "hoces li da se udas za mene?" Ja, po obicaju, pocela da se smejem :haha: :haha:
Tek kad je ponovio pitanje 2-3 put shvatila sam da se ne zeza :umislima:
Moj odgovor "jesi li siguran u to sto me pitas?" :haha: Tad smo se zajedno smejali :blam: ali sam na kraju rekla "Da" :LUV:
Naredne godine u avgustu smo se vencali marrige

Bas slatko.... :LUV:

zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MasaMarko taj Uto Maj 28, 2013 1:01 pm

oh...sad kada videh ovu temu rekoh da i sa vama podelim dogadjaj od petka...

Dan je poceo kao i svaki drugi ja na posao a i mili isto..Medjutim kada sam se vratila sa posla on je vec bio kuci *za divno cudo dosao je tri sata ranije... malo mi je to bilo cudno al ajde onako raspolozena sto nam ide vikend (odmaranje jeej ) uzeh da nam skuvam kaficu.. kad ulazi on sa sve malom kesicom za nakit,pomislih "Boze zar je poludeo da mi nedelju dana pre rodjendana pokazuje poklon" :dont: taman da posecerim vodu on ce meni JEL TI SE DOPADA OVA KESICA? odgovorih zbunjeno : FINA JE !
Izvadi iz nje kutijicu i kaze : A KUTIJICA? ja na to : Boze ljubavi sve je to ok. I on onako ni pet ni sest otvori je izvadi prsten i uzme moju ruku i stavi mi prsten ( od uzbudjenja ili ne znam cega ne secam se narednih par minuta,lagala bih kada bih rekla da me pitao ja potvrdno odgovorila jednostavno imam crnu rupu) kada sam dosla sebi skontala sam da stojim sama na sred kuhinje drzim ruku ukoceno i gledam u dzezvu koja pritom stoji i dalje na sporetu ali ugasena je bila ringla.
Sabrala sam se polako i skuvala kafu njemu i njegovom ocu izasla napolje na balkon iznela im kafu (koja je kako sam posle saznala verovatno duplo bila posecerena ali nije to nikakav problem bio u tom trenutku o tome nisam ni razmisljala) Rekao mi je da se pohvalim njegovom ocu sta sam dobila a onda sam skontala da nisam jedina NEOBAVESTENA,nasledilo je cestitanje a onda mi se slosilo,imala sam cudan osecaj u stomaku mucnina ili kako bih nazvala ono kuvanje,znala sam da je sl korak odlazak kod mojih sto me je jos vise izgubilo jer moj otac kao i svaki na cerku JAKO SLAB. Dosli smo kod mojih i polako sa natezanjem rekli sta se to dogodilo jer se po nama primetilo da smo oboje van sveta,za divno cudo prihvatili su to fino cestitke itd. *kojekavi saveti. A onda je nasledio minut cutanja kada moj otac menja boje i licni opis. Dohvatili smo se telefona i redom zvali da javimo sta i kako naravno prvo smo nazvali njegovu majku koja je u tom momentu bila na poslu pa sve redom....
Do duse svi smo znali da ce se to desiti, skoro pa zivimo zajedno ali sve nas je SOKIRAO. Ja sam bila svesna da cu se udati za njega ali kada je doslo do tog momenta izgubila sam se. Kasnije kada je prosla sva ta frka,kada smo otisli on i ja na pice tad sam u potpunosti dosla sebi razvezala osmeh iiiii mnogo se lepo osecala...
jeej
Sutradan tj u subotu smo otisli u izlazak sa odabranim drustvom i bilo je fenomenalno srpskokolo za sada jos ne zivimo zvanicno zajedno zbog obicaja,tako da ce u subotu za moj rodjendan doci po mene njegovi i naravno on (vec sam spakovala ono malo stvari sto jos nisam prenela tamo) cheerleader2
Koliko god bilo neobicno i neplanirano niti onako kako sam ja zamisljala TO JE BIO NAJLEPSI DAN U MOM ZIVOTU!
SAMO SE NADAM DA NECU I PRED MATICARA OTICI PRAVO IZ KUHINJE :madwife:

*zaboravih reci da sam od njega saznala da me je pitao zelim li zivot da provedem uzivajuci pored njega i da sam rekla da* nazalost imam crnu rupu u secanju...
Svadba u avgustu srpskokolo srpskokolo

MasaMarko
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 01.06.1992
Datum upisa : 02.04.2013
Godina : 24

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko taj Uto Maj 28, 2013 1:26 pm

Maso, cestitam!
Sve je on to lepo osmislio. I ja bih bila pogubljena na tvom mestu.
Dragi ti je spontan i to je stvarno lepo. Ja cu ti jednom prilikom pricati kako sam zaprosena, pis zivi!!!!
E pa, buduca mlada, uzivaj malo kao verenica!!! jeej

leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bambina taj Uto Maj 28, 2013 3:25 pm

Wiiiii kako super huug . Ih kad bi i mene moj tako zaprosio. Vala kako je krenulo nece jos, a iskreno ja bih hope , pa ne mora odmah vjencanje bar da smo zaruceni. 5 godina smo u vezi, i oboje punimo 23 krajem godine, ali imam osjecaj da se njemu bas ne zeni. Kazem, ne bih se ni ja udala odmah, ali za godinu dana bih. Jah, sta mi vrijedi ako ja i hocu kad on nece. Cemo da vidimo sta ce da bude. :)

bambina
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 22.11.1990
Datum upisa : 07.11.2012
Godina : 26

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od marasrna taj Uto Maj 28, 2013 9:40 pm

Maso cestitam ti od srca blowkiss
leto ces provesti u pripremama za svadbu....to je bas super jeej

marasrna
Urednici

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvrki taj Sre Maj 29, 2013 6:31 am

Maso,cestitam od srca... blowkiss huug
Da se volite do kraja zivota,da vam ljubav uvek cveta...

zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MasaMarko taj Čet Maj 30, 2013 12:26 pm

happys - OVO SAM JA ! OVIH DANA radost,smeh

leptirko HVALA, UZIVAM punim plucima :) bas blistam u svakom pogledu nekako sve je krenulo na bolje :) jeste jako spontan i jedan od razloga zasto ga volim je to sto me je navikao na prijatna iznenadjenja-to mu ide od ruke :)

bambina to se nikada ne zna... eto npr. mi smo zajedno tek pola godine ali se od prvog dana znalo da je to to..ne znam kako ali svi smo to znali...Kada dodje veridba ugl.se odmah isplanira kada je svadba,prvo pitanje kada nekome kazes da si verena bice KAD JE SVADBA,prema tome ne treba zuriti sa veridbom ako ne zelis jos da se udas :) huug do duse ja prvog juna punim dvadeset i jednu a on 22. juna puni 20 :)

marasrna HVALA PUNO blowkiss
Da pripreme su vec pocele... polako tipa vencanice,restorana aaa pre svega moram da odaberem kumu... tako da ima "posla" preko glave happys

zvrki HVALA NA PRELEPIM ZELJAMA :)

ovih dana sve mi je ruzicasto ... jos kada bi nas iznenadila baby2 bio bi to najlepsi poklon :)
Mada nikad se ne zna,ovih dana svaki sl.trenutak se koristi za whoopie
JOS JEDNOM HVALA VAM DAME MOJE !!!!

MasaMarko
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 01.06.1992
Datum upisa : 02.04.2013
Godina : 24

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko taj Čet Maj 30, 2013 12:28 pm

Maso, veeeliki blowkiss blowkiss blowkiss

leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od marasrna taj Čet Maj 30, 2013 12:30 pm

Maso,uzivkaj i whoopie :haha:

marasrna
Urednici

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kathy_gm taj Čet Maj 30, 2013 8:17 pm

MasaMarko ::oh...sad kada videh ovu temu rekoh da i sa vama podelim dogadjaj od petka...

Dan je poceo kao i svaki drugi ja na posao a i mili isto..Medjutim kada sam se vratila sa posla on je vec bio kuci *za divno cudo dosao je tri sata ranije... malo mi je to bilo cudno al ajde onako raspolozena sto nam ide vikend (odmaranje jeej ) uzeh da nam skuvam kaficu.. kad ulazi on sa sve malom kesicom za nakit,pomislih "Boze zar je poludeo da mi nedelju dana pre rodjendana pokazuje poklon" :dont: taman da posecerim vodu on ce meni JEL TI SE DOPADA OVA KESICA? odgovorih zbunjeno : FINA JE !
Izvadi iz nje kutijicu i kaze : A KUTIJICA? ja na to : Boze ljubavi sve je to ok. I on onako ni pet ni sest otvori je izvadi prsten i uzme moju ruku i stavi mi prsten ( od uzbudjenja ili ne znam cega ne secam se narednih par minuta,lagala bih kada bih rekla da me pitao ja potvrdno odgovorila jednostavno imam crnu rupu) kada sam dosla sebi skontala sam da stojim sama na sred kuhinje drzim ruku ukoceno i gledam u dzezvu koja pritom stoji i dalje na sporetu ali ugasena je bila ringla.
Sabrala sam se polako i skuvala kafu njemu i njegovom ocu izasla napolje na balkon iznela im kafu (koja je kako sam posle saznala verovatno duplo bila posecerena ali nije to nikakav problem bio u tom trenutku o tome nisam ni razmisljala) Rekao mi je da se pohvalim njegovom ocu sta sam dobila a onda sam skontala da nisam jedina NEOBAVESTENA,nasledilo je cestitanje a onda mi se slosilo,imala sam cudan osecaj u stomaku mucnina ili kako bih nazvala ono kuvanje,znala sam da je sl korak odlazak kod mojih sto me je jos vise izgubilo jer moj otac kao i svaki na cerku JAKO SLAB. Dosli smo kod mojih i polako sa natezanjem rekli sta se to dogodilo jer se po nama primetilo da smo oboje van sveta,za divno cudo prihvatili su to fino cestitke itd. *kojekavi saveti. A onda je nasledio minut cutanja kada moj otac menja boje i licni opis. Dohvatili smo se telefona i redom zvali da javimo sta i kako naravno prvo smo nazvali njegovu majku koja je u tom momentu bila na poslu pa sve redom....
Do duse svi smo znali da ce se to desiti, skoro pa zivimo zajedno ali sve nas je SOKIRAO. Ja sam bila svesna da cu se udati za njega ali kada je doslo do tog momenta izgubila sam se. Kasnije kada je prosla sva ta frka,kada smo otisli on i ja na pice tad sam u potpunosti dosla sebi razvezala osmeh iiiii mnogo se lepo osecala...
jeej
Sutradan tj u subotu smo otisli u izlazak sa odabranim drustvom i bilo je fenomenalno srpskokolo za sada jos ne zivimo zvanicno zajedno zbog obicaja,tako da ce u subotu za moj rodjendan doci po mene njegovi i naravno on (vec sam spakovala ono malo stvari sto jos nisam prenela tamo) cheerleader2
Koliko god bilo neobicno i neplanirano niti onako kako sam ja zamisljala TO JE BIO NAJLEPSI DAN U MOM ZIVOTU!
SAMO SE NADAM DA NECU I PRED MATICARA OTICI PRAVO IZ KUHINJE :madwife:

*zaboravih reci da sam od njega saznala da me je pitao zelim li zivot da provedem uzivajuci pored njega i da sam rekla da* nazalost imam crnu rupu u secanju...
Svadba u avgustu srpskokolo srpskokolo

Ooo,pa cestiiitaaaam... SVe najlepse.... blowkiss blowkiss blowkiss blowkiss blowkiss jeej jeej jeej jeej jeej jeej jeej srpskokolo srpskokolo srpskokolo srpskokolo srpskokolo srpskokolo

kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 4:09 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći