Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥❤♥
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od zvrki Pon Dec 07, 2015 11:20 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Hemoroidi
od Alternativa Medica Pon Jun 01, 2015 12:29 pm

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm

» Casovi i prevodjenje nemackog jezika
od usluzni Čet Dec 04, 2014 1:45 am

» Duhovne pesme i tekstovi
od majona75 Pet Sep 19, 2014 1:01 pm

» Budite lukavi, izaberite najbolje - HIT destinacija ostrvo Lesbos
od usluzni Pon Avg 11, 2014 7:15 am

» Nasa mila Mara se porodilaaaaa!!!!!!
od marasrna Sre Avg 06, 2014 12:50 am

» Vasa prica o porodjaju
od kathy_gm Pon Jun 16, 2014 7:44 pm

» Цвети
od Crnokosa Čet Maj 01, 2014 9:02 am

PRST SUDBINE

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

PRST SUDBINE

Počalji od TICA taj Sub Sep 04, 2010 11:48 am

Ponekad se dobre prilike pojavljuju niotkuda,a na neverovatnim mestima i kad bas nista ne ocekujemo. Ali valjda ih treba znati prepoznati ,pre nego sto skliznu niz prste.Kako ste vi prepoznale vasu sudbinu ?

TICA
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 09.02.1990
Datum upisa : 20.08.2010
Godina : 26

Nazad na vrh Ići dole

Re: PRST SUDBINE

Počalji od M&D taj Sub Sep 04, 2010 4:27 pm

Hhehe moja draga,ja cu da vam ispricam svoju sudbinu sa svojim muzem koja je prelijepa za mene.
E pa da pocnemo:Ja sam svoga muza znala od prije,moja majka se udala za njegovoga rodjaka(moga ocuha),to mu je brat od ujaka,najblizi rod.Svoga sadasnjeg svekra sam zvala tetkom,kako su ga zvali svi u kuci,ja sam ih sve znala,i svoju pokojnu svekrvu,koja je laka joj crna zemlja bila poginula u ovome prookletom ratu.Kao klinci smo se igrali,ja moj sadasnji muz i njegove dvije sestre.I naravno dosao rat i mi se nismo ni vidili ni culi puniih 10 godina najmanje.I naravno kad je dosao moj dragi,odma je nesto tu bilo,sta je bilo to shvatila sam, ona iskra,i mig po mig,tuc-muc,pita mene lik hoces li se udati,ja se vada zezala-Bi kad bi me neko htio-to je moja posalica bila,kad lik ni pet ni sest kaze hocu ja,ja se sledila,s**bala,neznam sta da kazem mati moja mila,u glavi prazno,lele,kaze meni on vidim ja nema nista od toga,i ja u tom momentu smao sam rekla "Da".I to je bilo to,dosli u Mostar,vjencali se ,sada sjedimo i hljadu puta se prisjetimo kako smo izlazili ja ,on i njegov rodjak zajedno,kako smo se zezali po gradu,kako nam je super bilo,i sjetimo se nasih zajednickih trenutaka,koji su bili prelijepi,
Evo nas sada zajedno 12 godina,i nadam se da cemo do smrti biti zajedno,kako smo i rekli,jer nevjerujem da postoji ista drugo sto bi nas moglo rastaviti.
To vam je moja prica,nadam se da vas nisam previse obavezala sa citanjem ehhe :LUV: :LUV:

M&D
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum upisa : 01.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Maja. taj Sub Sep 04, 2010 4:36 pm

Prelepa prica... :hugs:

Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Sub Sep 04, 2010 4:54 pm

Ja i mm smo se upoznali u prvom razredu srednje muzicke skole!!On pevac a ja upisala klavir i solo pevanje!on 81 godiste jer se solo pevaci zbog mutacije upisuju kasnije u srednju.ja 88.Kada sam ga videla to je bila ljubav na prvi pogled znala sam da bih sa njim mogla provesti ceo zivot,ali on nije zeleo vezu jer sam mladja od njega 6,5 godina a to je tada njemu bilo mnogo jer sam ja imala 16 godina a on 23.To mi je mnogo tesko palo ali ja sam stalno razmisljala o njemu jednostavno nesto je postojalo da kada vidim srce hoce da iskoci iz grudi.Prosle su 3 godine ,krenula 4 godina srednje ja polako gubim nadu sve sam pokusavala da bih bila sa njim ali nije islo i ja sam polako pocela da odustajem.On u valjevu ja u bg,on i zaboravio na mene.I jednog dana zove me profesorka iz korepeticije i kaze imam jednog pevaca koga treba da pratis za ispit.Ja ulazim u ucionicu i vidim njega.......ostajem bez teksta.krece saradnja.Ja vise rezervisana ne znam sta da ocekujem,ali vise sam pocela da odustajem.Dolazi moje takmicenje iz pevanja osvajam prvu nagradu i zvoni mi telefon on....Inace pre toga je bilo samo zvanje da se zakazu probe za ispit.Cestita mi i kaze mi hoces da se vidimo nevezano za probu?jaoj....Ja pristajem i secam se, zima 15.januar pocinje sneg da pada, mi setamo stazom pored Hrama Svetog Save svetiljke svuda i on me meni kaze lomila si me lomila dok me nisi slomila nisam mogao nikada da ti odolim jedino sto mi je od pocetka pravio problem je sto si tako mlada,nisam zeleo da ti se prepusim i posle budem ostavljen i naravno tu je usledio poljbac!!Inace nasa sudbina je bila sledeca ja sam zavrsavala 7 i 8 razred za jednu godinu i u srednjoj skoli gimnaziju dve za jednu godinu zbog velikog napredovanja u muzickoj skoli a on je upisao fakultet Fon,zavrsio dve gimnazije i nije se pronasao i na kraju napustio fon i upisao pevanje i otisao iz Valjeva da bi dosao u bg i bas je upiaso skloli kao i ja ,a ja sve zavrsavala ubrzano da bih se eto sreli!!!Inace meni je muz rekao mi cemo biti zauvek zajedno a ja mu kazem da ali ce nas smrt rastaviti a on me meni kaze nece jer bilo ko da umre pre cekace ono drugo na drygom svetu i onda cemo beskonacno biti zajedno!!!Ali mi smo se dogovorili nema nam zivota jednog bez drugog kada dodje sudnji cas idemo zajedno!!!

Poslednji izmenio Brana dana Sub Sep 04, 2010 4:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Sub Sep 04, 2010 4:55 pm

M&D ::Hhehe moja draga,ja cu da vam ispricam svoju sudbinu sa svojim muzem koja je prelijepa za mene.
E pa da pocnemo:Ja sam svoga muza znala od prije,moja majka se udala za njegovoga rodjaka(moga ocuha),to mu je brat od ujaka,najblizi rod.Svoga sadasnjeg svekra sam zvala tetkom,kako su ga zvali svi u kuci,ja sam ih sve znala,i svoju pokojnu svekrvu,koja je laka joj crna zemlja bila poginula u ovome prookletom ratu.Kao klinci smo se igrali,ja moj sadasnji muz i njegove dvije sestre.I naravno dosao rat i mi se nismo ni vidili ni culi puniih 10 godina najmanje.I naravno kad je dosao moj dragi,odma je nesto tu bilo,sta je bilo to shvatila sam, ona iskra,i mig po mig,tuc-muc,pita mene lik hoces li se udati,ja se vada zezala-Bi kad bi me neko htio-to je moja posalica bila,kad lik ni pet ni sest kaze hocu ja,ja se sledila,s**bala,neznam sta da kazem mati moja mila,u glavi prazno,lele,kaze meni on vidim ja nema nista od toga,i ja u tom momentu smao sam rekla "Da".I to je bilo to,dosli u Mostar,vjencali se ,sada sjedimo i hljadu puta se prisjetimo kako smo izlazili ja ,on i njegov rodjak zajedno,kako smo se zezali po gradu,kako nam je super bilo,i sjetimo se nasih zajednickih trenutaka,koji su bili prelijepi,
Evo nas sada zajedno 12 godina,i nadam se da cemo do smrti biti zajedno,kako smo i rekli,jer nevjerujem da postoji ista drugo sto bi nas moglo rastaviti.
To vam je moja prica,nadam se da vas nisam previse obavezala sa citanjem ehhe :LUV: :LUV:
:hugs: :hugs: divno!!!sva sam se raznezila!! :hugs: rose

Brana
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Maja. taj Sub Sep 04, 2010 5:01 pm

Brano, draga, predivno... :aplauz:

Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od M&D taj Sub Sep 04, 2010 5:04 pm

Brana ::Ja i mm smo se upoznali u prvom razredu srednje muzicke skole!!On pevac a ja upisala klavir i solo pevanje!on 81 godiste jer se solo pevaci zbog mutacije upisuju kasnije u srednju.ja 88.Kada sam ga videla to je bila ljubav na prvi pogled znala sam da bih sa njim mogla provesti ceo zivot,ali on nije zeleo vezu jer sam mladja od njega 6,5 godina a to je tada njemu bilo mnogo jer sam ja imala 16 godina a on 23.To mi je mnogo tesko palo ali ja sam stalno razmisljala o njemu jednostavno nesto je postojalo da kada vidim srce hoce da iskoci iz grudi.Prosle su 3 godine ,krenula 4 godina srednje ja polako gubim nadu sve sam pokusavala da bih bila sa njim ali nije islo i ja sam polako pocela da odustajem.On u valjevu ja u bg,on i zaboravio na mene.I jednog dana zove me profesorka iz korepeticije i kaze imam jednog pevaca koga treba da pratis za ispit.Ja ulazim u ucionicu i vidim njega.......ostajem bez teksta.krece saradnja.Ja vise rezervisana ne znam sta da ocekujem,ali vise sam pocela da odustajem.Dolazi moje takmicenje iz pevanja osvajam prvu nagradu i zvoni mi telefon on....Inace pre toga je bilo samo zvanje da se zakazu probe za ispit.Cestita mi i kaze mi hoces da se vidimo nevezano za probu?jaoj....Ja pristajem i secam se, zima 15.januar pocinje sneg da pada, mi setamo stazom pored Hrama Svetog Save svetiljke svuda i on me meni kaze lomila si me lomila dok me nisi slomila nisam mogao nikada da ti odolim jedino sto mi je od pocetka pravio problem je sto si tako mlada,nisam zeleo da ti se prepusim i posle budem ostavljen i naravno tu je usledio poljbac!!Inace nasa sudbina je bila sledeca ja sam zavrsavala 7 i 8 razred za jednu godinu i u srednjoj skoli gimnaziju dve za jednu godinu zbog velikog napredovanja u muzickoj skoli a on je upisao fakultet Fon,zavrsio dve gimnazije i nije se pronasao i na kraju napustio fon i upisao pevanje i otisao iz Valjeva da bi dosao u bg i bas je upiaso skloli kao i ja ,a ja sve zavrsavala ubrzano da bih se eto sreli!!!Inace meni je muz rekao mi cemo biti zauvek zajedno a ja mu kazem da ali ce nas smrt rastaviti a on me meni kaze nece jer bilo ko da umre pre cekace ono drugo na drygom svetu i onda cemo beskonacno biti zajedno!!!Ali mi smo se dogovorili nema nam zivota jednog bez drugog kada dodje sudnji cas idemo zajedno!!!

Draga predivno, :LUV: :LUV: :LUV:

M&D
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum upisa : 01.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Sub Sep 04, 2010 5:05 pm

chupkica ::Brano, draga, predivno... :aplauz:
:hugs: :hugs:

Brana
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Sub Sep 04, 2010 5:07 pm

M&D ::
Brana ::

Draga predivno, :LUV: :LUV: :LUV:
:hugs: :hugs: rose :blam: :)

Brana
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TICA taj Ned Sep 05, 2010 4:32 pm

:heartbaloons:
PRELEPA PRICA na pocetku pomalo tuzna. Ali sve ljubavi imaju Happy End :hugheart:

TICA
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 09.02.1990
Datum upisa : 20.08.2010
Godina : 26

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Srna taj Čet Feb 17, 2011 12:22 pm

Obe priče su jako lepe i tu jeste sudbina umešala prste. Kod mene nije bilo toga, nije fatalna ljubav u pitanju, ali ja verujem da kad zastaneš u životu, izgubiš malo kompas, život te u jednom momentu prosto povuče. Tako sam ja relativno kasno postala mama i mislim da je tu negde sudbina učinila svoje.

Srna

Ženski Datum upisa : 12.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od smiley taj Čet Feb 17, 2011 12:35 pm

Ja ne verujem mnogo u sudbinu ali ima tu nesto, nije bas da nema. :kez:

smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tasana065 taj Pon Apr 04, 2011 1:23 am

Sudbina je cudo,ocas posla ti sve poremeti,pa ne mozes da se setis ni sta si htela a kamoli sta nisi glovee

tasana065
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 31.07.1955
Datum upisa : 28.02.2011
Godina : 61

http://www.cokoladaforum.com/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Aleksandra18 taj Pon Apr 04, 2011 7:34 am

Prelepe price congrat
Mm i ja smo se upoznali na mom poslu,on je poceo da radi u magacinu a ja sam vec radila u kancelariji.Njegov prvi dan na poslu,prolazim ja i neki novi lik-tj. on prilazi i meni kao jel mozes da poneses gore ove papire,ja kazem mogu,a on meni pruza ruku i kaze Marko.Non stop se zeza i spominje kako je tad pomislio ova ce biti moja ili Bozija.Prvo smo poceli da se druzimo,postali naj drugovi,ja sam u tom periodu imala decka sa kojim je sve islo nizbrdo,a on me je tesio,savetovao a nikad nije rekao da ga ostavim i da je on zaljubljen u mene-drugi su mi to nabacivali a ja slepa to nisam videla.Posle nekog vremena ta moja veza je pukla.Jedne veceri sam bila kuci i gledala sve za ljubav,naravno prica o dvoje naj drugova koji su uspeli pored svih problema da budu zajedno,a ja tu pomislim na njega i saljem poruku naj drugarici jel gledala epizodu,bilo je prelepo...E tu vam ja omasim br i odem na zadnje poslato-Marko i poruka ode njemu,brzo mu posaljem da sam pogresila i on tu meni kao mozda si pogresila jer si mislila na mene-ja se pogubila,i tu krece nase dopisivanje,sutradan na poslu kao dva leptira,samo se smeskamo jedno drugom,uvece je dosao kod mene na kafu,tu smo pricali i pitao me jel zelim da budem sa njim,odgovaram da, i on me poljubi,posle 11 dana veze tajno se verimo i eto tako :LUV:

Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Uto Apr 05, 2011 5:54 pm

:aplauz: :LUV: :LUV:

Brana
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Uto Apr 05, 2011 6:03 pm

Jao Aleks prelepooo glovee

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sissi taj Uto Apr 05, 2011 8:27 pm

Zaista su vam prelepe price

Ja sam svoju sudbinu odmah prepoznala
Kada se pojavio na vratima kafica,u kome sam sedela i pila pice sa svojim najboljim drugom.Prisao je nasem stolu da bi se pozdravio sa mojim drugom koga je poznavao...tako smo se upoznali...posle toga je usledilo druzenje,veza od 2.godine,i brak

sissi
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 19.06.1981
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 35

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Uto Apr 05, 2011 8:33 pm

:aplauz: :LUV: huug

Brana
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sissi taj Uto Apr 05, 2011 8:39 pm

Za vreme te dvogodisnje veze smo imali dva kratka raskida....brzo smo se ponovo vracali jedno drugom

sissi
Senior na forumu
Senior na forumu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Uto Apr 05, 2011 8:43 pm

Bitno je da je ljubav pobedila! jeej huug

Brana
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sissi taj Uto Apr 05, 2011 8:44 pm

sissi
Senior na forumu
Senior na forumu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Maja. taj Uto Apr 05, 2011 9:21 pm

aleksandra t45105
sissi t45105

Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tina taj Pet Jun 10, 2011 1:28 pm

Jao predivno stvarno! Divne price :LUV:

Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 27

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Aleksandra18 taj Pet Jun 10, 2011 1:34 pm

huug :LUV:
Ajde ostale sta cekate,da cujemo vase pricice :)

Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Julija. taj Sub Jun 11, 2011 6:37 am

[quote="Aleksandra18"]Prelepe price congrat
Mm i ja smo se upoznali na mom poslu,on je poceo da radi u magacinu a ja sam vec radila u kancelariji.Njegov prvi dan na poslu,prolazim ja i neki novi lik-tj. on prilazi i meni kao jel mozes da poneses gore ove papire,ja kazem mogu,a on meni pruza ruku i kaze Marko.Non stop se zeza i spominje kako je tad pomislio ova ce biti moja ili Bozija.Prvo smo poceli da se druzimo,postali naj drugovi,ja sam u tom periodu imala decka sa kojim je sve islo nizbrdo,a on me je tesio,savetovao a nikad nije rekao da ga ostavim i da je on zaljubljen u mene-drugi su mi to nabacivali a ja slepa to nisam videla.Posle nekog vremena ta moja veza je pukla.Jedne veceri sam bila kuci i gledala sve za ljubav,naravno prica o dvoje naj drugova koji su uspeli pored svih problema da budu zajedno,a ja tu pomislim na njega i saljem poruku naj drugarici jel gledala epizodu,bilo je prelepo...E tu vam ja omasim br i odem na zadnje poslato-Marko i poruka ode njemu,brzo mu posaljem da sam pogresila i on tu meni kao mozda si pogresila jer si mislila na mene-ja se pogubila,i tu krece nase dopisivanje,sutradan na poslu kao dva leptira,samo se smeskamo jedno drugom,uvece je dosao kod mene na kafu,tu smo pricali i pitao me jel zelim da budem sa njim,odgovaram da, i on me poljubi,posle 11 dana veze tajno se verimo i eto tako :LUV: [/quote
:LUV: :LUV:

Julija.
Urednici

Ženski Datum rođenja : 26.07.1987
Datum upisa : 30.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 11:46 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći