Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥❤♥
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od zvrki Pon Dec 07, 2015 11:20 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Hemoroidi
od Alternativa Medica Pon Jun 01, 2015 12:29 pm

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm

» Casovi i prevodjenje nemackog jezika
od usluzni Čet Dec 04, 2014 1:45 am

» Duhovne pesme i tekstovi
od majona75 Pet Sep 19, 2014 1:01 pm

» Budite lukavi, izaberite najbolje - HIT destinacija ostrvo Lesbos
od usluzni Pon Avg 11, 2014 7:15 am

» Nasa mila Mara se porodilaaaaa!!!!!!
od marasrna Sre Avg 06, 2014 12:50 am

» Vasa prica o porodjaju
od kathy_gm Pon Jun 16, 2014 7:44 pm

» Цвети
od Crnokosa Čet Maj 01, 2014 9:02 am

GTT test (opterećenje glukozom) u trudnoci

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: GTT test (opterećenje glukozom) u trudnoci

Počalji od Brana taj Pet Okt 15, 2010 10:09 am

Miljce ::Bila sam kod dr u DZ, i dala mi je uput za visegradsku, kaze visok mi je secer :rolleyes: treba da idem kod mog dr u bg da ponovim nalaz. Mislim da nije normalna ali ajde... Ovaj ce me verovatno ostaviti u bolnici :`( , a zovem odeljenje gde se on nalazi i smetnje na preplatnickoj liniji su, odlepicu skroz :`(
:sad: tebi one juce nisu dobro izvadile ne logicno mi je da sa 4 skoci na 11!! Sada u Visegradskoj ce ti sigurno to bolje proveriti!!ne brini mila mi smo uz tebe i javljaj nam rezultate!!! :hugs: :hugs: :hugs: :hugs: :hugs: :hugs:

Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pet Okt 15, 2010 10:12 am

Ma i da je skocio toliko , trebalo je opet da provere posle dva sata od kako sam popila glukozu, ca sam malo pre bila u savetovalistu za ishranu i dr sa kojom sam razgovarala odmah je nazvala laboratoriju da ih pita kako oni to rade jer joj nije jasno, i znas sta je bio odgovor, takva su im pravila kad se pije 50gr glukoze.... Strasno, bas sam se potresla, a najvise me nervira sto cu 99%morati da lezim u bolnici dok i to budu radili jer je moj dr malo zeznut oko toga.... :hugs: :hugs: :hugs:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pet Okt 15, 2010 10:14 am

morena ::Joj, miljče! Al, bolje da ideš i provjeriš. Pa makar ostala i u bolnici, za svaki slučaj. Samo ti čuvaj ribicu. I javi nam šta se dešava. :hugs:
Znam Morencik, ali bas sam uplasena :hugs:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Pet Okt 15, 2010 10:21 am

znam bolnica!! :sad: takva su im pravila!!!!!!!!!!!!takav odgovor je sramota!! :verymad: :verymad: nemoj da se nerviras cuvaj to blago!!!sve ce to doci na mesto!! :hugs: :hugs: :hugs:

Brana
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Pet Okt 15, 2010 10:26 am

znas zasto oni proveravaju toliko secer zato sto on moze uticati na bebu u smuislu da beba napreduje vise od normalnog razvoja u tom periodu ali tebi je beba u skladu sa mesecom u kojem si tako da nema potrebe da mi se sekiras samo mozes sebi nauditi!! :hugs: :hugs: :hugs: rose

Brana
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pet Okt 15, 2010 2:09 pm

Sad mi je u radnji bio covek koji je nutricionista, i mama je pricala sa jednom svezom porodiljom oko mog secera, i covek se umesao u razgovor i rekao je mami da meni nije secer otisao puno i da je to sasvim normalno jer sam pila glukozu, da je nasem organizmu potrebno 3 sata da pocne uz pomoc insulina koji se nalazi u nasem organizmu da spusta secer. On je inace radio sam sebi analizu secer pre vadjenja mu je bio oko 4 pa je popio glukozu i posle sat vremene secer mu je bio 23 :rolleyes: , pa se vratio u normalu . i da rekao joj je da se sasvim normalno uvecao, nisam vise pametna.....

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Pet Okt 15, 2010 2:49 pm

i ja isto to mislim ipak j to cist secer i jaka doza za organizam i treba vremena da se to razgradi u telu!!ne brini maki bitno je da je fish dobro!ja licno ne bih isla u bolnicu da me bockaju i eksperimentisu kada je sve u redu ali ti ces to najbolje odluciti!!jer oni vole da od svega prave famu i plase ljude nepotrebno!! :hugs: :hugs: :hugs: :hugs: :hugs:

Brana
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pet Okt 15, 2010 3:09 pm

Znam Brance, ali jednostavno bez nervoze ne moze i neda mi da uzivam u svojoj trudnoci :sad: , ali zbog fish cu sve izdrzati... Kad se cujem sa mojim dr iz visegradske znacu sta dalje.... U njega bas imam poverenja jer je super dr, jeste malo veci detaljista ali mozda je i bolje sto je takav, i barem mi da odgovor na svako moje pitanje, dok ovi kod mene u DZ samo znaju da panice i da te prestrase... Odoh malo da prosetam sa mm i odmorim glavu... Hvala ti sto me tesis :hugs: :hugs: :hugs: :hugs:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pet Okt 15, 2010 6:59 pm

i kako da ne :ujedam: :ujedam: :ujedam: i ne pobesnim,sestra koja mi je u komsiluku ladno je dosla kod nas u radnju, da kaze kevi da se ne brinem i da je moj secer ok, ali da su dobili obavestenje sa vrha , da svaku trudnicu koja ima secer preko 4.70 salju na test :ujedam: :ujedam: :ujedam: definitivno sam im zamorce!!!!!! Boze dragi kakvi smo mi to ljudi, imamo li srce, zasto nas ne puste da uzivamo u trudnoci, pa zar nam je malo nervoze dok cekamo dabl i tripl test,pa samo nam je i ovo falilo :verymad: :verymad: :verymad: :verymad: uhhhhhh koliko sam pobesnela kad mi je mama javila, a meni inace ova komsinica jutros bila sumljiva, pa me sve smiruje i kaze sve je to ok nemoj da brines malo je uvecan, samo bez nervoze....Ma dace Bog da sve bude ok, ali kad opet budem trudna drugacije cu ja da radim, tj. doktori ce raditi samo ono sto im ja budem trazila :madwife:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pet Okt 15, 2010 7:00 pm

I da zenske ja se izvinjavam ako vas malo davim ,ali sta da radim :hugs: muka me naterala :hugs:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Pet Okt 15, 2010 7:05 pm

Miljce mila :hugs:
Meni je mnogo zao sto te toliko maltretiraju i plase... :sad:
Pa kad prodjes i to valjda ce da te puste na miru, da uzivas sa fish
foryou

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pet Okt 15, 2010 7:09 pm

Ma Pcelka toliko sam besna da bih za njih mogla svasta da napisem :verymad: :verymad: :verymad: , ova komsinica videla koliko sam se uplasila pa je sa namerom dosla do radnje da me malo smiri, a i moju mamu, uzasni su definitivno, a ja sam jos ludja sto idem kod njih, ali opet kazem trebace mi zbog necega pa ne mogu da budem bezobrazna, ne znam da li sam vec negde napisala ali danas kad sam je pitala zasto mi nije vadjena krv i treci put da vidimo koliki mi je secer stvarno samo mi je rekla da ne zna :ozid:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Pet Okt 15, 2010 7:17 pm

A ko li Boze treba da zna??? ????
Jao uzasni su

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Pet Okt 15, 2010 7:20 pm

znam Miljce sve tako su i mene uplasili ali meni je bio nizak secer 3,7 pa me dr.smarao da radim taj test!ali ja sam odlucila da ga izvadim jednom i ko ih sisa,ja sa se super osecala,beba je bila extra a njih ko j censored be!!
foryou

Poslednji izmenio Brana dana Pet Okt 15, 2010 7:21 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Brana
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pet Okt 15, 2010 7:21 pm

E moja Pcelka sta reci kad oni ni samo ne znaju da rade svoj posao, pa koji ce nam djavo onda mi i sami mozemo da se lecimo, oni nam onda nisu ni potrebni .......

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Pet Okt 15, 2010 7:22 pm

Pa ja to mogu isto da potvrdim... Nadjem na netu i onda odem da mi prepise lekove...
:dont:

Mila moja vazno je da ti znas da je sve sa fish OK foryou

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pet Okt 15, 2010 7:23 pm

Brana ::znam Miljce sve tako su i mene uplasili ali meni je bio nizak secer 3,7 pa me dr.smarao da radim taj test!ali ja sam odlucila da ga izvadim jednom i ko ih sisa,ja sa se super osecala,beba je bila extra a njih ko j censored be!!
foryou
Ma naravno sve za bebca, ali ja samo necu da budem nicije zamorce, jer njima definitivno fale neka predavanja u glavi ...

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pet Okt 15, 2010 7:24 pm

Maia ::Pa ja to mogu isto da potvrdim... Nadjem na netu i onda odem da mi prepise lekove...
:dont:

Mila moja vazno je da ti znas da je sve sa fish OK foryou
Internet je cudo, da nije njega mi ne bi znali ni za najosnovnije stvari

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Pet Okt 15, 2010 7:27 pm

slazem se u potpunosti ja sam sve informacije o trudnoci i tumacenje rezultata studirala prekon neta!! :ujedam:

Brana
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pet Okt 15, 2010 8:31 pm

Miljce, ja vec rekoh, tvoje telo dobro regulise secer...Da nije tako beba bi ti nedelju-dve bila na UZ starija...Nemo te bijem..

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Sub Okt 16, 2010 9:52 am

Verolino ::Miljce, ja vec rekoh, tvoje telo dobro regulise secer...Da nije tako beba bi ti nedelju-dve bila na UZ starija...Nemo te bijem..
Znam Verkic, ali bas sam se uplasila.....Juce sam bas bila slomljena i to sebi vise necu da dozvolim, tako da smo mm i ja odlucili da cu se ja svakako cuti sa dr i u zavisnosti sta mi on kaze odlucicu sta cu da uradim, ja svoje telo i bebu necu da mucim, svakako cu se pridrzavati saveta za ishranu koji mi je dao dr, znaci nema slatkisa, belog hleba, jednostavno zdrava ishana, meni se inace slatko ne trazi, jako se lepo osecam i to mi je sasvim dovoljno... jutros sam ustala pomalo tuzna, ali sam sebi rekla nema toga, sredila kucu od poda do plafona, sada idem da se istusiram i moj divni muz ce doci po mene da idemo negde da lutamo, a popodne mi dolazi jedan bebac koji ima 11 meseci i bas me briga sa sve ostalo............

Jos jednom se izvinjavam sto sam vas smorila zagrljaj ali sta bih ja bez vas rose rose rose rose

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Sub Okt 16, 2010 10:00 am

Tako treba Miljce :aplauz:
Miljce lepa moja,pa zasto postoje ovakvi forumi??? :hugs: :hugs: :hugs:
Uzivaj sa tm i fish

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Sub Okt 16, 2010 10:14 am

Maia ::Tako treba Miljce :aplauz:
Uzivaj sa tm i fish
:hugs: :hugs: :hugs: :hugs: :hugs: :hugs: znam Pcelka moja, i da mi nije vas ja bih bila pravi odlepitis :hugs: :hugs: :hugs: :hugs:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Sub Okt 16, 2010 10:46 am

Znam mila... i meni mnogo znacite :hugs: :hugs: :hugs:
foryou

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Sub Okt 16, 2010 11:55 am

Miljce ::
Maia ::Tako treba Miljce :aplauz:
Uzivaj sa tm i fish
:hugs: :hugs: :hugs: :hugs: :hugs: :hugs: znam Pcelka moja, i da mi nije vas ja bih bila pravi odlepitis :hugs: :hugs: :hugs: :hugs:
Iagree :hugs: :hugs: :hugs: :hugs: :hugs: foryou

Brana
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 9:20 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole