Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥❤♥
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od zvrki Pon Dec 07, 2015 11:20 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Hemoroidi
od Alternativa Medica Pon Jun 01, 2015 12:29 pm

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm

» Casovi i prevodjenje nemackog jezika
od usluzni Čet Dec 04, 2014 1:45 am

» Duhovne pesme i tekstovi
od majona75 Pet Sep 19, 2014 1:01 pm

» Budite lukavi, izaberite najbolje - HIT destinacija ostrvo Lesbos
od usluzni Pon Avg 11, 2014 7:15 am

» Nasa mila Mara se porodilaaaaa!!!!!!
od marasrna Sre Avg 06, 2014 12:50 am

» Vasa prica o porodjaju
od kathy_gm Pon Jun 16, 2014 7:44 pm

» Цвети
od Crnokosa Čet Maj 01, 2014 9:02 am

Iskustva iz porodilista

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Iskustva iz porodilista

Počalji od Crnokosa taj Sub Okt 23, 2010 12:09 pm

Kako ste prosli sa doktorima, babicama, sestrama?

Nazad na vrh Ići dole

Re: Iskustva iz porodilista

Počalji od Crnokosa taj Sub Okt 23, 2010 12:14 pm

Maia ::Ma uzasni su... ja nemam reci vise za njih...
Moja drugarica se porodila skoro i iz njene price ja sam se uplasila i trudnoce i porodjaja i bolnice, ma svega! :verymad:
M&D ::ma daj nemoj da te to zabrinjava,ja stvarno nenzma te tako kad pricaju kako im je uzasno bilo,svaka cast ali nije svakome isto
znas kad govore najgore je kad ti dijete na noge izlazi
e ja sam draga to dozivila i sve je bilo u savrsenom redu
Maia ::Ma i moja drugarica je super prosla ali neke zene oko nje uzas...
Razumem ja da je svaka trudnoca, svacije telo, psiha drugacije od drugih... ali doktori i ostalo osoblje su katastrofa!
M&D ::Jaa imam komsinicu kojoj je pukao vodenjak i nakon dva danan se tek porodila muke njezine ljudi moji
uf zaspamasmo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od M&D taj Sub Okt 23, 2010 12:16 pm

hehe zujalice teme za deste li neces mi zamjeriti ododh da pijem kafu pa se ujemo posle pisem ja o tome

M&D
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum upisa : 01.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Sub Okt 23, 2010 12:20 pm

Kad je bila moja drugarica u bolnicu od cini mi se 14 zena dve su porodjene prirodno a ostale CR, kaze da je cula da je njima to lakse.
Jedna zenica dosla sa bolovima vece pre moje drugarice, spremili je za porodjaj i nista kao nece jos... Moja se drugarica porodila i sutradan odemo kod nje u posetu i ona zena polako ulazi u salu za porodjaj onako sva izlomljena.
Kaze moja drugarica da ta zena nista nije jela od onda a klistirali je 2 puta, kaze ko zna da li ima snage za porodjaj sada...
Jedna se nije vratila posle CR-a na odeljenje...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bubica taj Sub Okt 23, 2010 12:34 pm

Sve zavisi. Ja sam dobro prosla iako Pancevacko porodiliste vazi za klanicu,,tj. za najgore porodiliste u Srbiji. Dok sam ja tamo bila,nije bilo niceg strasnog. Zadovoljna sam i babicama,jeste da naidje ponekad neka drndaca,ali nista strasno. Ne maltretiraju ljude.

Ja sam u 13 sati dosla na pregled,bila sam 5 prstiju otvorena,i porodio me doktor uvece. Na stolu ukupno sa bolovima sam bila od 21 do 22:10,kad se rodila bebica. Jesam secena posto nisam dobro gurala,jer ceo dan nisam nista jela (nisam imala apetit). Sve u svemu,kazu da porodjaj sa indukcijom vise boli nego kad krene prirodno. Kako god,nije neizdrzivo,da se izdrzati,ja nisam ni vikala za razliku od ove do mene koja je non-stop urlala i dozivala babicu,isto ukljucena na indukciju.

Vazna napomena - disanje pri porodjju jaaako olaksava bolove,preporujucem iz sveg srca. Trudnice,naucite to pre porodjaja,pomocice vam neizmerno. Ako nemate mogucnost ici u skolicu,imate tekstove na netu.

Ja nisam imala nikakvo lose iskustvo na porodjaju. I ponovo bi. Toliko od mene. :balloonwave:

Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Sub Okt 23, 2010 1:08 pm

Lepo je kad se procita nako lepo iskustvo! :)

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od M&D taj Sub Okt 23, 2010 1:51 pm

Ja sam imala isto lijepa iskustva sto se tice porodjaja.
Sa prvim djetetom su mi prikljucili dren da mi izazove trudove jer sam malo prenijela i moj doktor da neceka previse to mi uradio,i fala bogu sve je super ispalo,,trud ko trud.boli naravno sta da se laze,ali nije to toliko kako kaze @Bubica da vriste i da su nesnosljivi...to je brate od viseg...
Porod trajao punih 20 min...curica ispala ko iz katapulta ahahha

Drugi porod trudove nimsa ni osjetila,sve sam ih predisala,pukao mi vodenjak negdje u vrhu i dijete samo izlazilo,pita mene doktorica Boga ti boli li tebe ista..ahahhaha,i taj porod trajao 20 min nepunih,curica opet haha(pisulja) ahahahahah

Treci porod pola sata trajao,musko izaslo na noge misa mu ahhaha sada trci nemogu ga uhvatiti,,,bolilo jeste vise nego kod obinih trudova,malo su jaci bolovi,i potisak pri porodu kontra osjetite tek na kraju....jer najteze je dok ramena ne izadju a kasije je sve lako,,,kad ramena izadju selamet(svanulo ahahahah),,,musko

Sili me jesu nisu puno ali sta ces boli i to pa taman da je jedan konac boli...

A kako su se ponasali...prema meni super ja nisma bila zahtjevna... a ostale lelleee

Ja sam jednu znala komsinica moja rodila i sada nema mlijeka sta ces kazu doktori stavi da sisa nadoce....zalost rane joj je stvorile nisu htjlei da daju djetetu bocicu dok joj muz nije dosao umal ih nije sve ubio ...dva danan djete preplakalo dan noc zalost...

M&D
Junior na forumu
Junior na forumu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Sub Okt 23, 2010 1:56 pm

M&D ::
A kako su se ponasali...prema meni super ja nisma bila zahtjevna... a ostale lelleee
I to je u pitanju verovatno... kakva je zena... ima i bezobraznih i razmazenih... verovatno i onim babicama i sestrama pukne film... :dont:

Majka mojih drugarica (bliznakinja) se porodila sa njima prirodno i isle su nogicama... Kad je ona prezivela :haha:

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od M&D taj Sub Okt 23, 2010 2:08 pm

E sestro slatka to si u pravu...nemozes da znas dok nevidis kako se zene ponasaju ko da su sakate nedo bog ili bolesne pa nemogu ne,nije nemogu nego nece ni casu vode ni da se potrude nista majke mi moje ,e pa i necudim im se sto im pukne film,..i sto je najgore misle kako jedna tako svaka pa malo onda budu bezobrazne i prema drugima ali vidi se ko nije zahjtlvan ko jeste...

E vala neka je ona to prezivjela i to sto kazes....

A majke mi ja znam jednu dolsa da se poradja ja u radjaoni..ono nesmijes dva sata zaspati posle poroda-mislim se ko bi zaspao pored malog andjela pored sebe-i cujem ja krivi se neko,rekoh sta je ovovj mati moja u najmanju ruku je kolju...
dovezli je nece zenska da noga rasiri...ja prvorotkinja covjece tek rodila prvo ona drugo dijete radja nece da rasiri...ni kljijestima joj nebi mogao rasiriti...napao je doktor uhvatila nju panika od poroda..pocelo djete da izlazi ona noga nesiri...sve sestre ni doktori oj nisu mogli nista i jedan joj samar razvalio.... :haha: :haha: i rasiri kraljica..kaze dotor znas siriti kad si se trebala censored a neznas sada

M&D
Junior na forumu
Junior na forumu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Sub Okt 23, 2010 2:12 pm

Hahaha ne mogu da verujem kakva je! :haha: :haha: :haha:

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Sub Okt 23, 2010 2:14 pm

:haha: :haha: :haha:

Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od M&D taj Sub Okt 23, 2010 2:18 pm

Ma suti ima svasta ...
jednom dosla ja da rodim(joj cu mene jednom dosla da rodim ko da sam na kafu posla :lol: :lol: ) i sada ciganka pored mene..onako nije ciganka a jeste nenzma sta bi rekla i vamo tamo tuc,mu..vizita kad je bila bem ti zenska se samam porodila,pupcanicu zilletom preprezala i onako dosla u bolnicu.
leleeeeeeeeeee pa se ne ubiti ahahhaha

M&D
Junior na forumu
Junior na forumu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Sub Okt 23, 2010 2:21 pm

M&D ::Ma suti ima svasta ...
jednom dosla ja da rodim(joj cu mene jednom dosla da rodim ko da sam na kafu posla :lol: :lol: ) i sada ciganka pored mene..onako nije ciganka a jeste nenzma sta bi rekla i vamo tamo tuc,mu..vizita kad je bila bem ti zenska se samam porodila,pupcanicu zilletom preprezala i onako dosla u bolnicu.
leleeeeeeeeeee pa se ne ubiti ahahhaha
whaat whaat nocomment :haha: :haha: :haha:

Brana
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od M&D taj Sub Okt 23, 2010 2:22 pm

ama bona neka suti ima toga jos samo dok izvucem iz naftalina...ahahha ja sam ti bona stalni gost bila u porodilistu hahahaahhahahaha

M&D
Junior na forumu
Junior na forumu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Sub Okt 23, 2010 2:23 pm

juuuuuuu whaat svasta :haha:

Da, dosla ti jednom da rodis :haha:
:hugs:

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Sub Okt 23, 2010 2:24 pm

M&D ::ama bona neka suti ima toga jos samo dok izvucem iz naftalina...ahahha ja sam ti bona stalni gost bila u porodilistu hahahaahhahahaha

Ma 3 je lep broj... verujem da je tesko ali lepo :)
:hugs: :hugs: :hugs:

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od M&D taj Sub Okt 23, 2010 2:26 pm

Aha jednom po jednom pa tri put tako ahahahaha :lol: :lol: :lol:

A kad sam dosla sa trecim kaze meni jedan stari doktor mene uhvatili bolovi pita mene kralj onako lezerno,jel ono tebi trece...rekoh jeste doktore...a nista ti si se razradila ispasce mali ko iz censored ja se zacenula od smijeha ahahahahahaa

M&D
Junior na forumu
Junior na forumu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Sub Okt 23, 2010 2:28 pm

hahahaha al eto mali momak mamu namucio :)
Obozavam deckice... i devojcice su slatke ali malo su mi drazi deckici redheart

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brana taj Sub Dec 04, 2010 4:50 pm

Babica i doktorka su bile super svi ostali katastrofa!!

Brana
Admin
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Aleksandra18 taj Sub Dec 04, 2010 9:52 pm

Strasno,rekla sam im-da vas moje oci vise ne vide,naravno to sam mislila onako prestravljena

Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 29

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Sub Dec 04, 2010 10:10 pm

Mene ako budu nesto cimali moracu momentalno da upotrebim :madwife: , inace ce biti svasta, ima da me gledaju kao malo vode na dlanu, inace odmah odoh kod ministra onako sveze porodjena :lol:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Aleksandra18 taj Sub Dec 04, 2010 10:18 pm

Ha ha ha sa mnom je bila jedna devojka koja se drala kao magare, i kad se porodila dovezu je u sobu,i nas par je pita kako je,kako joj je bilo,cule smo je koliko je urlala na doktora, a ona mrtva ladna kaze-ma uopste me nije bolelo toliko,to sam radila namerno jer su me ostavili samu i otisli da piju kafu :) zato bolje na pocetku upotrebi silu angrywife

Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crnokosa taj Sub Dec 04, 2010 10:21 pm

:lol: Parola snadji se! :lol:

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Sub Dec 04, 2010 10:23 pm

Aleksandra18 ::Ha ha ha sa mnom je bila jedna devojka koja se drala kao magare, i kad se porodila dovezu je u sobu,i nas par je pita kako je,kako joj je bilo,cule smo je koliko je urlala na doktora, a ona mrtva ladna kaze-ma uopste me nije bolelo toliko,to sam radila namerno jer su me ostavili samu i otisli da piju kafu :) zato bolje na pocetku upotrebi silu angrywife
Kazem ja lepo ponecu :madwife: i stvar resena :lol:

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Aleksandra18 taj Sub Dec 04, 2010 10:29 pm

A ja jadna trpim i cekam i kafu da popiju,i da ispurnjaju koju :sad: ccc da sam znala i ja bi ;)

Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 7:48 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći